ניווט: עמוד הבית // 5 יתרונות לקידוחים אופקיים בסביבת תשתית מורכבת

5 יתרונות לקידוחים אופקיים בסביבת תשתית מורכבת

לא בכדי בוחרים לשלב כיום עבודות קידוחים אופקיים בפרויקטים רבים, בהם מעורבת תשתית מורכבת. עבודות מסוג זה מציעות יתרונות רבים, ההופכים אותן לפתרון מושלם לסביבה כזו. באילו יתרונות מדובר? הנה דוגמא ל – 5 המובילים שבהם:

  1. natural-gas-863239_640בטיחות ברמה גבוהה – בחירה באפשרות של קידוחים אופקיים, כשמדובר בתשתית מורכבת, היא הזדמנות ליהנות מפתרון המציע בטיחות ברמה גבוהה. עבודות התשתית, ובעיקר הקידוחים, הן עבודות לא פשוטות: אם אין מבצעים אותן נכונה, הן עשויות לגרום לנזקים רבים לעובדים עצמם וכמובן גם לסביבה כולה. קידוחים מסוג זה נחשבים לקידוחים בטוחים הרבה יותר – כמובן, בתנאי שהם מוצעים על ידי חברה מקצועית, מנוסה ומיומנת, היודעת כיצד לבצע אותם בצורה הטובה ביותר.
  2. ציוד מתקדם ואיכותי – עבודות קידוחים אופקיים נעשות תוך שימוש בציוד חדשני, ציוד משוכלל מאד הלוקח חלק בלתי נפרד מהן. לציוד זה יתרונות רבים, לרבות האפשרות להגיע לרמת דיוק גבוהה מאד, לבצע את הקידוח מבלי לפגוע בסביבה, במבנים הקרובים ובאלמנטים האחרים בשטח וגם לחסוך בעלויות.
  3. אפשרות לבצע עבודות לתשתית רחבה יותר – אחד היתרונות הבולטים של עבודות קידוחים אופקיים היא העובדה שבעזרתן ניתן לבצע עבודות קידוח גם כשמדובר בשטח נרחב יותר, מורכב ככל שיהיה. קידוחים מסוג זה יכולים להתמודד בהצלחה עם תנאי קרקע מסוגים שונים, עם תנאים לא פשוטים וגם עם שטח נרחב, שבו צריך להקים תשתית חדשה מכל סוג שהוא.
  4. רמת מקצועיות גבוהה ועבודה מהירה – עבודות קידוח אלו מציעות רמת מקצועיות גבוהה הרבה יותר מכל שיטת קידוח אחרת, ולכן הן גם עוזרות לחסוך בזמן. פרויקט עבודות הקידוח איננו נמשך זמן רב בהשוואה לעבודות קידוח אחרות, הוא ממוקד יותר ומצליח להגיע אל התוצאות הרצויות מבלי לבזבז זמן יקר.
  5. תכנון בהתאמה מלאה – כשמדובר בתשתית מורכבת מאד, יש לתכנן היטב את עבודות הקידוח לאור האלמנטים הרבים שבסביבה והאתגר הרב שהיא מכתיבה. בעזרת הקידוחים האופקיים ניתן, כשלב מקדים, לתכנן את העבודה עצמה – את הפרויקט כולו – בצורה טובה הרבה יותר ולעשות זאת עוד לפני תחילת העבודה בשטח. כך נמנעת הפרעה מיותרת לציבור והתשתית נפרסת בשטח בהתאם לתנאים הקיימים.

 

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות