5 יתרונות לקידוחים אופקיים בסביבת תשתית מורכבת

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

לא בכדי בוחרים לשלב כיום עבודות קידוחים אופקיים בפרויקטים רבים, בהם מעורבת תשתית מורכבת. עבודות מסוג זה מציעות יתרונות רבים, ההופכים אותן לפתרון מושלם לסביבה כזו. באילו יתרונות מדובר? הנה דוגמא ל – 5 המובילים שבהם:

  1. natural-gas-863239_640בטיחות ברמה גבוהה – בחירה באפשרות של קידוחים אופקיים, כשמדובר בתשתית מורכבת, היא הזדמנות ליהנות מפתרון המציע בטיחות ברמה גבוהה. עבודות התשתית, ובעיקר הקידוחים, הן עבודות לא פשוטות: אם אין מבצעים אותן נכונה, הן עשויות לגרום לנזקים רבים לעובדים עצמם וכמובן גם לסביבה כולה. קידוחים מסוג זה נחשבים לקידוחים בטוחים הרבה יותר – כמובן, בתנאי שהם מוצעים על ידי חברה מקצועית, מנוסה ומיומנת, היודעת כיצד לבצע אותם בצורה הטובה ביותר.
  2. ציוד מתקדם ואיכותי – עבודות קידוחים אופקיים נעשות תוך שימוש בציוד חדשני, ציוד משוכלל מאד הלוקח חלק בלתי נפרד מהן. לציוד זה יתרונות רבים, לרבות האפשרות להגיע לרמת דיוק גבוהה מאד, לבצע את הקידוח מבלי לפגוע בסביבה, במבנים הקרובים ובאלמנטים האחרים בשטח וגם לחסוך בעלויות.
  3. אפשרות לבצע עבודות לתשתית רחבה יותר – אחד היתרונות הבולטים של עבודות קידוחים אופקיים היא העובדה שבעזרתן ניתן לבצע עבודות קידוח גם כשמדובר בשטח נרחב יותר, מורכב ככל שיהיה. קידוחים מסוג זה יכולים להתמודד בהצלחה עם תנאי קרקע מסוגים שונים, עם תנאים לא פשוטים וגם עם שטח נרחב, שבו צריך להקים תשתית חדשה מכל סוג שהוא.
  4. רמת מקצועיות גבוהה ועבודה מהירה – עבודות קידוח אלו מציעות רמת מקצועיות גבוהה הרבה יותר מכל שיטת קידוח אחרת, ולכן הן גם עוזרות לחסוך בזמן. פרויקט עבודות הקידוח איננו נמשך זמן רב בהשוואה לעבודות קידוח אחרות, הוא ממוקד יותר ומצליח להגיע אל התוצאות הרצויות מבלי לבזבז זמן יקר.
  5. תכנון בהתאמה מלאה – כשמדובר בתשתית מורכבת מאד, יש לתכנן היטב את עבודות הקידוח לאור האלמנטים הרבים שבסביבה והאתגר הרב שהיא מכתיבה. בעזרת הקידוחים האופקיים ניתן, כשלב מקדים, לתכנן את העבודה עצמה – את הפרויקט כולו – בצורה טובה הרבה יותר ולעשות זאת עוד לפני תחילת העבודה בשטח. כך נמנעת הפרעה מיותרת לציבור והתשתית נפרסת בשטח בהתאם לתנאים הקיימים.