קידוחים אופקיים

אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעים במשך 17 שנים קידוחים אופקיים, ובעלי הידע והניסיון הדרוש, כדי לספק עבודה מושלמת. קידוחים אופקיים הם קידוחים שנעשים על מנת לפרוס תשתיות מתחת לפני הקרקע, ונועדו להתמודד עם סוגי קרקעות שונים, בין היתר עם קרקע סלעית.

ציוד הקידוחים המתקדם בישראל

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מחזיקה בציוד המתקדם והמשוכלל ביותר בשוק לביצוע קידוחים בכלל וקידוחים אופקיים בפרט, על מנת שיהיה ניתן לפרוס את התשתיות בצורה המהירה והנוחה ביותר, גם במקומות שהגישה אליהם קשה.באמצעות תכנון מתקדם וניסיון רב שנים חברת ש.ע.ר קידוחים יכולה לבצע עבודת קידוחים אופקיים בצורה הטובה ביותר בשוק.

לקידוח אופקי יתרונות רבים – כך למשל, אין צורך בפתיחת כבישים על מנת לפרוס תשתיות ואין צורך להפריע כלל לציבור. העבודה המבוצעת על ידי החברה מאופיינת ברמת תכנון גבוהה מאוד, שמסתמכת על דרישותיו של הלקוח ומידע על תנאי השטח שבו מבוצע הקידוח.

שער קידוחים - קידוחים אופקיים

פתרון מקיף לכל סוגי הקידוחים

ש.ע.ר קידוח ותשתיות מספקת מענה מקיף וייעוץ מקצועי לכל סוגי הקידוחים האופקיים, המהווה את תחום המומחיות המרכזי שלה. לצד המקצועיות בתכנון העבודה המקיף ובביצועה, החברה מספקת שירות ללא פשרות, מבצעת את העבודות בצורה האחראית והבטוחה ביותר, תוך עמידה בזמנים ומחויבות לתוצאה.

למה חשוב לפנות לחברת קידוחים אופקיים שמחזיקה בציוד מתקדם?

אחד הדברים הכי חשובים שיש לבדוק לפני שפונים לחברות קידוחים שעושה קידוחים אופקיים הוא שיש לאותה חברה ציוד מתקדם על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הסיבות לכך הן רבות וכללות בין היתר שימוש בציוד הנכון, שמירה על בטיחות, עמידה ביעדי הפרויקט, הימנעות מהפרעה לסביבה וחיסכון בזמן ובכסף.

שער קידוחים - למה חשוב לפנות לחברת קידוחים

שימוש בציוד הנכון – תתארו לכם מצב שאתם מזמינים עבודה וביום של העבודה מתברר שלחברה אין ציוד מתאים. כרגע הפסדתם המון זמן והמון כסף ולכן חשוב לבדוק לפני אם יש לחברה את הציוד המתקדם שיתאים לעבודה. בין אם מדובר בקידוח פלדה או קידוח בסלע, ציוד שלא יהיה מתאים לסוג העבודה אותה תצטרכו יאריך את משך הקידוח, יגרום להוצאות כספיות מיותרות, ישפיע על הפרויקט כולו בצורה מהותית ויכול לגרום נזקים כבדים לתשתיות.

שמירה על בטיחות – על מנת לשמור על בטיחות בזמן ביצוע עבודות קידוחים אופקיים יש לשמור על כללי עבודה נכונים ולעבוד עם חברה ותיקה ומנוסה. עם ציוד מתקדם יהיה ניתן למקסם את טווח הבטיחות ולצמצם את הסיכונים גם לקרקע, גם לציוד וכמובן לצוות הפרויקט שעובד במקום.

עמידה ביעדי הפרויקט – באמצעות ציוד מתקדם ניתן לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ולעמוד בכל יעדי הפרויקט. הדבר הינו בעל משמעות רבה מפני שחברה שלא עובדת עם ציוד מתקדם, לא תוכל למלא את יעדי הפרויקט בצורה המקסימלית.

הפרעה לסביבה – כאשר עושים שימוש בציוד מתקדם בעת קידוחים אופקיים, חלק מיתרונותיו של אותו ציוד, הם היכולות שלו להימנע ככל האפשר מהפרעה לסביבה. בעת קידוחי תשתית יכולה להיגרם הפרעה לסביבה ולכן ישנה חשיבות רבה להשתמש בציוד שימנע זאת.

חיסכון בזמן ובכסף – עם ציוד מתקדם העבודה מבוצעת על הצד הטוב ביותר בפחות זמן, כך שאתם חוסכים זמן יקר והמון כסף וגם תוכלו לישון בשלווה שהעבודה שהתבצעה התבצעה בצורה מעולה.

איזה חברות מזמינות את הקידוחים

אנחנו עובדים עם מגוון רחב של חברות וחלקן המובילות בתחומם ובמשק בעיקר עם חברות תקשורת כגון: בזק, סלקום, פרטנר והוט.

איך זה עובד? צפו בסרטון