ניווט: עמוד הבית // קידוחים אופקיים

קידוחים אופקיים

אנחנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעים במשך 17 שנים קידוחים אופקיים, ובעלי הידע והניסיון הדרוש, כדי לספק עבודה מושלמת. 

מהם קידוחים אופקיים?

קידוחים אופקיים הם קידוחים שנעשים בזווית אופקית לקרקע, זאת על מנת לפרוס תשתיות שונות. קידוחים אופקיים נועדו להתמודד עם סוגי קרקעות שונים, בין היתר עם קרקע סלעית ועוד.

קידוח אופקי - ציוד הקידוחים המתקדם בישראל

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מחזיקה בציוד המתקדם והמשוכלל ביותר בשוק לביצוע קידוחים בכלל וקידוחים אופקיים בפרט, על מנת שיהיה ניתן לפרוס את התשתיות בצורה המהירה והנוחה ביותר, גם במקומות שהגישה אליהם קשה. באמצעות תכנון מתקדם וניסיון רב שנים חברת ש.ע.ר קידוחים יכולה לבצע עבודת קידוחים אופקיים בצורה הטובה ביותר בשוק.

לקידוח אופקי יתרונות רבים – כך למשל, אין צורך בפתיחת כבישים על מנת לפרוס תשתיות ואין צורך להפריע כלל לציבור. העבודה המבוצעת על ידי החברה מאופיינת ברמת תכנון גבוהה מאוד, שמסתמכת על דרישותיו של הלקוח ומידע על תנאי השטח שבו מבוצע הקידוח.

שער קידוחים - קידוחים בסלע HDD
קידוחים אופקיים HDD

למה חשוב לפנות לחברת קידוחים אופקיים שמחזיקה בציוד מתקדם?

אחד הדברים הכי חשובים שיש לבדוק לפני שפונים לחברות קידוחים שעושה קידוחים אופקיים הוא שיש לאותה חברה ציוד מתקדם על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הסיבות לכך הן רבות וכללות בין היתר שימוש בציוד הנכון, שמירה על בטיחות, עמידה ביעדי הפרויקט, הימנעות מהפרעה לסביבה וחיסכון בזמן ובכסף.

אילו חברות צריכות שירותי קידוח אופקי?

אנחנו עובדים עם מגוון רחב של חברות וחלקן המובילות בתחומם ובמשק בעיקר עם חברות תקשורת כגון: בזק, סלקום, פרטנר והוט.

שער קידוחים - למה חשוב לפנות לחברת קידוחים
קידוחים אופקיים HDD
קידוחים אופקיים HDD

פתרון מקיף לכל סוגי הקידוחים

ש.ע.ר קידוח ותשתיות מספקת מענה מקיף וייעוץ מקצועי לכל סוגי הקידוחים האופקיים, המהווה את תחום המומחיות המרכזי שלה. לצד המקצועיות בתכנון העבודה המקיף ובביצועה, החברה מספקת שירות ללא פשרות, מבצעת את העבודות בצורה האחראית והבטוחה ביותר, תוך עמידה בזמנים ומחויבות לתוצאה.

קידוח אופקי עבור חברת חשמל - צפו בפרויקט:

קידוחים אופקיים HDD - שאלות תשובות

על מנת לשמור על בטיחות בזמן ביצוע עבודות קידוחים אופקיים יש לשמור על כללי עבודה נכונים ולעבוד עם חברה ותיקה ומנוסה. עם ציוד מתקדם יהיה ניתן למקסם את טווח הבטיחות ולצמצם את הסיכונים גם לקרקע, גם לציוד וכמובן לצוות הפרויקט שעובד במקום.

תתארו לכם מצב שאתם מזמינים עבודה וביום של העבודה מתברר שלחברה אין ציוד מתאים. כרגע הפסדתם המון זמן והמון כסף ולכן חשוב לבדוק לפני אם יש לחברה את הציוד המתקדם שיתאים לעבודה. בין אם מדובר בקידוח פלדה או קידוח בסלע, ציוד שלא יהיה מתאים לסוג העבודה אותה תצטרכו יאריך את משך הקידוח, יגרום להוצאות כספיות מיותרות, ישפיע על הפרויקט כולו בצורה מהותית ויכול לגרום נזקים כבדים לתשתיות.

 באמצעות ציוד מתקדם ניתן לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ולעמוד בכל יעדי הפרויקט. הדבר הינו בעל משמעות רבה מפני שחברה שלא עובדת עם ציוד מתקדם, לא תוכל למלא את יעדי הפרויקט בצורה המקסימלית.

כאשר עושים שימוש בציוד מתקדם בעת קידוחים אופקיים, חלק מיתרונותיו של אותו ציוד, הם היכולות שלו להימנע ככל האפשר מהפרעה לסביבה. בעת קידוחי תשתית יכולה להיגרם הפרעה לסביבה ולכן ישנה חשיבות רבה להשתמש בציוד שימנע זאת.

עם ציוד מתקדם העבודה מבוצעת על הצד הטוב ביותר בפחות זמן, כך שאתם חוסכים זמן יקר והמון כסף וגם תוכלו לישון בשלווה שהעבודה שהתבצעה התבצעה בצורה מעולה.

שער קידוחים - מי אנחנו?

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

כיצד קידוח אופקי עובד? צפו בסרטון

נגישות