ניווט: עמוד הבית // שירות המעטפת של ש.ע.ר קידוח ותשתיות ללקוחות

שירות המעטפת של ש.ע.ר קידוח ותשתיות ללקוחות

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות הנה חברה מובילה בתחומה, בעלת ניסיון של יותר מעשור בקידוחים מסוגים שונים, המותאמים לצורכי הלקוח ולפרויקטים השונים. החברה ותיקה ואמינה בכל סוגי הקידוחים ובקידוחים אופקיים בפרט. 

חברות וגופים זקוקים לפתרונות מתקדמים ולעבודה מקצועית עבור פרוייקטים, פשוטים כמורכבים שרק חברות קידוחים מובילות ובעלות ניסיון עשיר מסוגלות להעניק. חברות אלה מעניקות שירות איכותי ומקצועי הכולל תכנון ובדיקות תשתיות, ללא גרימת נזק לתשתיות הקיימות ותוך קבלת תוצאות איכותיות ומדוייקות, בהתאם לצורכי הפרויקט והלקוחות. שירות מקצועי ואמין כולל מספר שלבים שכל חברת קידוחים חייבת להעניק ללקוח, ללא פשרה ועם מקסימום תוצאות.

בדיקה ואיתור תשתיותקידוח בסלע באורך 150 מטר בצומת התשבי לחברות התקשורת בזק, פרטנר, סלקום והוט

בדיקה ואיתור תשתיות הוא תחום חשוב מאין כמוהו, זאת עקב מפגעים ונזקים רבים שקרו בשנים האחרונות הנגרמים לתשתיות קיימות ע"י בעלי מקצוע לא מיומנים מספיק.
מרבית השטחים העירוניים מתועשים ובנויים, ולכן קיימות לא מעט תשתיות שאינן מופיעות בתכניות העירוניות ולכן אף אחד לא מודע לקיומן או מבצע אחריהן מעקב. לכן איתור תשתיות קיימות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מסייע לבטיחות בעבודה ולהימנעות מנזקים אפשריים לתשתיות קיימות. באמצעות בדיקת תשתיות ניתן למנוע ניתוקים של אספקות חשמל, מים, גז, תקשורת ועוד.

קידוחים אופקיים

קידוחים אופקיים הם הפעולה הנפוצה ביותר והמומלצת ביותר בעבודות קידוח ובניית תשתיות. לקידום אופקי יש יתרונות רבים, למשל: קידוח אופקי מונע הפרעות לציבור, שכן אין צורך בפתיחת כבישים בכדי לפרוס תשתיות. העבודה צריכה להתבצע ברמת תכנון גבוהה מאוד, שמסתמכת על דרישות הלקוח ועל המידע על תנאי השטח שבו מבוצע הקידוח.

מתן מענה לקידוחים מורכבים

חשוב לוודא שלחברה שעושה קידוחים יש מכשור מתקדם על מנת שתוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולתת מענה מיטבי לקידוחים מורכבים. חברה שתעבוד עם ציוד לא מתאים יכולה לגרום לאירועי בטיחות חמורים שתיקון אירועים אלה יעלה לחברה וללקוח המון זמן וכסף.  כדי להתמודד כראוי עם קידוחים מורכבים יש להשתמש בציוד מתקדם ולוודא שצוות הפרוייקט הינו צוות מיומן ומקצועי שלא מתפשר על אף אחד משלבי הפרוייקט, החל מאיתור הבדיקות ובדיקתן לקידוח עצמו ולטיפול בתשתיות.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות