שירות המעטפת של ש.ע.ר קידוח ותשתיות ללקוחות

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות הנה חברה מובילה בתחומה, בעלת ניסיון של יותר מעשור בקידוחים מסוגים שונים, המותאמים לצורכי הלקוח ולפרויקטים השונים. החברה ותיקה ואמינה בכל סוגי הקידוחים ובקידוחים אופקיים בפרט. 

חברות וגופים זקוקים לפתרונות מתקדמים ולעבודה מקצועית עבור פרוייקטים, פשוטים כמורכבים שרק חברות קידוחים מובילות ובעלות ניסיון עשיר מסוגלות להעניק. חברות אלה מעניקות שירות איכותי ומקצועי הכולל תכנון ובדיקות תשתיות, ללא גרימת נזק לתשתיות הקיימות ותוך קבלת תוצאות איכותיות ומדוייקות, בהתאם לצורכי הפרויקט והלקוחות. שירות מקצועי ואמין כולל מספר שלבים שכל חברת קידוחים חייבת להעניק ללקוח, ללא פשרה ועם מקסימום תוצאות.

בדיקה ואיתור תשתיותקידוח בסלע באורך 150 מטר בצומת התשבי לחברות התקשורת בזק, פרטנר, סלקום והוט

בדיקה ואיתור תשתיות הוא תחום חשוב מאין כמוהו, זאת עקב מפגעים ונזקים רבים שקרו בשנים האחרונות הנגרמים לתשתיות קיימות ע"י בעלי מקצוע לא מיומנים מספיק.
מרבית השטחים העירוניים מתועשים ובנויים, ולכן קיימות לא מעט תשתיות שאינן מופיעות בתכניות העירוניות ולכן אף אחד לא מודע לקיומן או מבצע אחריהן מעקב. לכן איתור תשתיות קיימות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מסייע לבטיחות בעבודה ולהימנעות מנזקים אפשריים לתשתיות קיימות. באמצעות בדיקת תשתיות ניתן למנוע ניתוקים של אספקות חשמל, מים, גז, תקשורת ועוד.

קידוחים אופקיים

קידוחים אופקיים הם הפעולה הנפוצה ביותר והמומלצת ביותר בעבודות קידוח ובניית תשתיות. לקידום אופקי יש יתרונות רבים, למשל: קידוח אופקי מונע הפרעות לציבור, שכן אין צורך בפתיחת כבישים בכדי לפרוס תשתיות. העבודה צריכה להתבצע ברמת תכנון גבוהה מאוד, שמסתמכת על דרישות הלקוח ועל המידע על תנאי השטח שבו מבוצע הקידוח.

מתן מענה לקידוחים מורכבים

חשוב לוודא שלחברה שעושה קידוחים יש מכשור מתקדם על מנת שתוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולתת מענה מיטבי לקידוחים מורכבים. חברה שתעבוד עם ציוד לא מתאים יכולה לגרום לאירועי בטיחות חמורים שתיקון אירועים אלה יעלה לחברה וללקוח המון זמן וכסף.  כדי להתמודד כראוי עם קידוחים מורכבים יש להשתמש בציוד מתקדם ולוודא שצוות הפרוייקט הינו צוות מיומן ומקצועי שלא מתפשר על אף אחד משלבי הפרוייקט, החל מאיתור הבדיקות ובדיקתן לקידוח עצמו ולטיפול בתשתיות.

נגישות