ייעוץ והדרכה

ביצוע קידוחים מכל סוג על פי דרישה, היא בדרך כלל משימה אפשרית, אם מבצעים אותה היטב. לשם כך, יש צורך לתכנן את הקידוח היטב. לעתים, יש צורך בשירותיו של יועץ לקידוח על מנת לבחור בדרך הפעולה הנכונה, שתביא לייעול הליך הקידוח כולו.

ש.ע.ר קידוח ותשתיות מעניקה ייעוץ לקידוחים והדרכה למהנדסים, לקבלנים, לרשויות מקומיות וליזמים, המעוניינים לבצע קידוחים מסוגים שונים: קידוחים אופקיים, קידוח לניקוז, קידוחים לקווי מים, קידוח HDD ועוד.

בחברת ש.ע.ר קידוחים ניתן לקבל ייעוץ לקידוחים באופן מקצועי, שיאפשר להגדיר איך כדאי לבצע את הקידוח, מאיזו נקודה ועד איזו נקודה לבצע אותו, תוך התייחסות לסוג הקרקע, לקוטר, לאורך ולרוחב הקידוח.

יועץ לקידוח חייב להגיע לאזור הקידוח!

על מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים באופן הטוב ביותר, אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות תמיד מגיעים לאזור הקידוח עצמו, סורקים את התכניות הרלוונטיות של המערכות הקיימות בשטח, כולל תכניות של הרשויות – ורק לאחר מכן מסיקים כיצד יש לבצע את

הקידוח המבוקש, בצורה מקצועית, בטוחה וללא כל תקלות.

יש על מי לסמוך!

ש.ע.ר קידוחים תמיד מגיעים לאיזור הקידוח עצמו, סורקים את התוכניות הרלוונטיות של המערכות הקיימות בשטח כולל תוכניות של הרשויות, כך תוכלו לקבל את הקידוח המבוקש, בצורה מקצועית בטוחה ומהירה וללא כל תקלות.

לש.ע.ר קידוח ותשתיות הידע והניסיון רב השנים בקידוחים מסוגים שונים ובראשם קידוחים אופקיים. החברה כבר העניקה ייעוץ לקידוחים ואף ביצוע פרויקטים עבור חברת החשמל, תאגידי מים, רשויות מקומיות, חברות תקשורת, קבלנים, מהנדסים ועוד.

אתם מוזמנים לפנות אלינו – אנו מבטיחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת התוצאות המושלמות עבורכם. 

נגישות