ניווט: עמוד הבית // מדוע אופן הקידוח חשוב בתכנון פרויקט בניה?

מדוע אופן הקידוח חשוב בתכנון פרויקט בניה?


קידוח אופקי- הנחת קוי חשמל בציר מכבית- עבור חברת חשמל
כל פרויקט בנייה כולל בתוכו הכנות ותכנון רב: שלבי בדיקות, זכויות הבנייה וקבלת האישורים, תכנון הנדסי מקיף, תכנית בנייה ועלייה לקרקע ותחילת הקידוח. אומנם הנחת היסוד ובניית שלד הבניין הם השלבים הבסיסיים והחשובים ביותר, אך לאלה נלווים שלבים נוספים, חשובים לא פחות, בהם עבודות הקידוח, עיצוב הבניין וסביבתו וכיוצא בזאת.

בפרויקט בנייה חייב לקשר את התשתיות השונות ובהן קווי מים, חשמל, קווי תקשורת וגז. עם השלמת הבניה, התשתיות השונות צריכות להגיע לכל דירה ודירה, וכדי שזה יקרה יש לבצע את הקידוחים המתאימים בסביבת הבניין, שיקשרו אותו עם התשתיות השונות.

קידוחי גז וקידוחים לקווי מים, וכן קידוחים לקווי חשמל ותקשורת הם קידוחים הכרחיים כדי לאפשר את הקשר בין הבניין לבין התשתיות העירוניות השונות ולכן יש לבצע את הקידוח בשלב מוקדם בפרויקט הבנייה.

מה צריך לקחת בחשבון בעת קידוח בפרויקט בנייה?

  • הקפדה על ביצוע לפי תכנון – כאמור פרויקטים של בנייה הם פרויקטים המתוכננים היטב, ולכן חברת הקידוחים צריכה להקפיד לבצע את עבודתה באופן המדויק על פי התכנון שנקבע.
  • שכונה חדשה או ותיקה – כל פרויקט בנייה שונה ממשנהו, ואחד הפרמטרים שמשפיעים על הפרויקט הוא השכונה בה הוא מתבצע. אם מדובר בשכונה חדשה, הרי שהקידוחים והפרויקט כולו נבנים על קרקע שנבדקה. אם מדובר בשכונה ישנה, יש צורך לבצע את העבודה בזהירות על מנת לא לפגוע בתשתיות קיימות, ולקבל כל מידע חיוני על אזור הקידוח לפני ביצועו.

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מחזיקים בציוד החדיש והמקצועי ביותר לביצוע כל עבודות החיבור של בניינים ושכונות חדשות אל התשתיות העירוניות.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות