אודות ש.ע.ר קידוחים

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות הנה חברה מובילה בתחומה, ותיקה ואמינה המתמחה בקידוחים בכלל, ובקידוחים אופקיים בפרט.

שער קידוחים - אודות
עובדי שער קידוחים

כל אנשי החברה בעלי ניסיון רב בקידוחים מסוגים שונים, המותאמים לצורכי הפרויקטים השונים.

מנהלי העבודה ומפעילי המכונות הנם בעלי הידע, ההסמכה והניסיון הדרוש במקצוע, והם עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום.

אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מעניקים לפני הכל – שירות מצוין. במשך שנות פעילות החברה, הוצעו ויושמו פתרונות לעבודות קידוח שונות, זאת תוך מתן שירות ללא תחרות. לאורך זמן, שמה של ש.ע.ר קידוח ותשתיות צברה מוניטין רב, וכיום שמה הוא סמל למקצועיות בעבודות קידוחים אופקיים, קידוח HDD, קידוחים לקוי חשמל ותקשורת ועוד.

שער קידוחים - למה לבחור בשער קידוחים

למה לבחור בש.ע.ר קידוח ותשתיות?

  • העבודה המקצועית – המוטו של אנשי ש.ע.ר הוא שלכל בעיה תמיד ניתן למצוא פתרון, גם לקידוחים מורכבים ביותר. עבודות הקידוח השונות המבוצעות על ידי אנשי החברה, נעשות תוך הקפדה על מקצועיות, בטיחות מקסימלית ומחויבות לתוצאה.
  • העמידה בזמנים – החברה שמה לה למטרה לבצע את עבודות הקידוח הטובות ביותר, בפרק הזמן הקצר ביותר. מומחיותם של אנשי ש.ע.ר מאפשרת להם להעריך באופן ברור ומדויק את צורכי העבודה על פי קריטריונים כמו סוג הקרקע, קוטר הקידוח, אורכו ועומקו, כדי להתאים את צוותי העבודה למתן פתרון אפקטיבי ובזמן הקצר ביותר, המשמעות – חיסכון כלכלי.
  • הניסיון מול גופים גדולים – ש.ע.ר קידוח ותשתיות משתפת פעולה בביצוע קידוחים אופקיים עבור קבלני חברת החשמל, משרד הביטחון, בזק, הוט, סלקום, פרטנר, רשויות מקומיות ותאגידי מים. אחד הפרויקטים המורכבים והגדולים שביצעה החברה בהצלחה הוא פרויקט העצים, שבו בוצעו 16 קידוחים בסלע מתחת לעצים והעתקם למקום אחר מבלי שייפגעו.
  • הציוד החדשני והמגוון ביותר – ברשות ש.ע.ר קידוח ותשתיות, מכונות גדולות וקטנות המסוגלות לבצע כל עבודה, בדייקנות ובמקצועיות הגבוהה ביותר, המשמעות – תוצאות מובטחות.

ביצוע קידוחים בארבע שיטות

  • קידוח בדחיקה – מבוצע באמצעות מכונה קטנה, המאפשרת קידוחים בקוטר של עד 10 צול ובאורך 25 מטרים. השיטה בנויה לעבודות בתוך העיר.
  • קידוח אינטגרלי HDD – מבוצע באמצעות מכונות גדולות, המאפשרות קידוחים של עד  צול ובאורך של עד 300 מטרים. בשיטה זו ניתן לקדוח למרחקים ארוכים ולמנוע פתיחה של כבישים ומדרכות.
  • קידוח בסלע – מבוצע באמצעות מכונות גדולות מסוגים שונים, הנחשבות למילה האחרונה בתחום.
  • קידוחים אופקיים – מבוצע ע"י צוות מקצועי ומיומן בקידוחים אופקיים

שירותי ייעוץ

לאור ניסונה הרב של ש.ע.ר קידוח ותשתיות, החברה מספקת שירותי ייעוץ לקידוחים, תוך דגש על קידוחים אופקיים ולמציאת פתרונות במקומות בעייתיים. ניתן ליצור קשר עם החברה על מנת לקבל ייעוץ והדרכה מקצועיים בנוגע לכל עבודות הקידוחים ללא כל התתחייבות.

ש.ע.ר קידוח ותשתיות מחויבים לשירות ולתוצאות!

נגישות