ניווט: עמוד הבית // למה חשוב לעבוד עם ציוד מתקדם בקידוחים אופקיים?

למה חשוב לעבוד עם ציוד מתקדם בקידוחים אופקיים?

בישראל פועלות חברות קידוחים רבות שנותנות שירותי קידוח שונים לרשויות מקומיות, חברות תקשורת, תאגידים ועוד. קידוחים אופקיים הוא סוג הקידוחים הנפוץ ביותר, ויש להקפיד על מקצועיות החברה איתה מבצעים את הקידוח, על מנת למנוע תקלות בטיחות. דגש חשוב הוא להקפיד כי לחברת הקידוח יש את הציוד המתקדם ביותר לביצוע קידוחים אופקיים.

יתרונות של ציוד מתקדם בקידוחים אופקיים

  • ציוד מותאם לתנאי השטח – חברת קידוחים מקצועית תוכל להתאים לכל סוג קידוח אופקי את הציוד המתאים לה, בהתאם לסוג העבודה ולתנאי השטח המתאימים.קידוח אופקי- הנחת קוי תקשורת
  • חוסך זמן – ציוד מתקדם חוסך הרבה מאוד זמן גם לגוף המבצע, וגם לגוף שביקש את העבודה. בעזרת ציוד מתקדם ניתן לבצע את העבודה באופן מהיר ויעיל. שימוש בציוד לא מתקדם, לעומת זאת, יביא לתוצאות בינוניות ולעבודת קידוח כפולה.
  • חיסכון בכסף – חיסכון בזמן שווה כמובן גם חיסכון בכסף, שכן עבודה שאיכות הביצוע שלה היא נמוכה תדרוש יותר כסף לתחזוקה ולכוח אדם. בנוסף, ציוד שאינו מתקדם תגרום לעבודה להיגרר מעבר לזמן הצפוי, ויכולה לגרום לפגיעה בתפקוד התשתיות הקיימות.

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות הנה חברה המובילה בקידוחים אופקיים, המורכבת מאנשי צוות מקצועיים ובעלת ניסיון רב בעבודות קידוח עם גופים גדולים, ביניהן: משרד הביטחון, בזק, הוט, חברת חשמל, רשויות מקומיות ותאגידי מים. אנו מבצעים קידוחים אופקיים באמצעות צוות מקצועי ומיומן ועובדים עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות