ייעוץ לקידוחים – היתרון של ש.ע.ר קידוח ותשתיות

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
קידוחים אופקיים - הדגמת הפעולה (תמונה: FRAC)
קידוחים אופקיים – הדגמת הפעולה (תמונה: FRAC)

בישראל ובעולם אלפי גופים הזקוקים לביצוע קידוחים אופקיים וקידוחים מסוגים אחרים, מדי יום, במסגרת פרויקטים שונים. חברות קידוחים מספקות שירותי קידוח כמו קידוח בסלע, קידוח בדחיקה, קידוחי פלדה ועוד – שבסופם מועברים צינורות התשתית הדרושים. אבל מה הופך את הקידוח לטוב יותר? התשובה היא: תכנון נכון.

תכנון אידאלי חוסך ללקוח והן לחברות קידוחים זמן יקר, כסף, תקלות לא צפויות ועוד. התכנון הנכון מתחיל כבר בשלב החשיבה לבצע קידוח. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מציעה הגעה של אנשי מקצוע אל אזור הקידוח, סריקה של המערכות בשטח ובדיקת התכניות של הרשויות השונות. לאחר בדיקה מעמיקה זו, תתקבל החלטה איך לבצע את הקידוח באופן הטוב ביותר.

שירות זה הוא שירות ייעוץ לקידוחים של חברתנו והוא בהחלט מומלץ לפני קידוחים אופקיים או קידוחים מורכבים מכל סוג שהוא, על מנת לא להגיע ליום הקידוח ולהיתקל בהפתעות שעלולות לבזבז לכם זמן יקר וכמובן לא מעט כסף.

לאחר ייעוץ לקידוחים שבו הקידוח מתוכנן היטב, העבודה צפויה להיעשות בהפרעה מינימלית (אם בכלל) לפעילות באזור הקידוח, העבודה צפויה להיעשות בתוך זמן קצר ככל שניתן, תוצאות הקידוח תהיינה אמינות וטובות לאורך זמן רב ובנוסף כאמור, ייחסך כסף.