ניווט: עמוד הבית // ייעוץ לקידוחים – היתרון של ש.ע.ר קידוח ותשתיות

ייעוץ לקידוחים – היתרון של ש.ע.ר קידוח ותשתיות

קידוחים אופקיים - הדגמת הפעולה (תמונה: FRAC)
קידוחים אופקיים – הדגמת הפעולה (תמונה: FRAC)

בישראל ובעולם אלפי גופים הזקוקים לביצוע קידוחים אופקיים וקידוחים מסוגים אחרים, מדי יום, במסגרת פרויקטים שונים. חברות קידוחים מספקות שירותי קידוח כמו קידוח בסלע, קידוח בדחיקה, קידוחי פלדה ועוד – שבסופם מועברים צינורות התשתית הדרושים. אבל מה הופך את הקידוח לטוב יותר? התשובה היא: תכנון נכון.

תכנון אידאלי חוסך ללקוח והן לחברות קידוחים זמן יקר, כסף, תקלות לא צפויות ועוד. התכנון הנכון מתחיל כבר בשלב החשיבה לבצע קידוח. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מציעה הגעה של אנשי מקצוע אל אזור הקידוח, סריקה של המערכות בשטח ובדיקת התכניות של הרשויות השונות. לאחר בדיקה מעמיקה זו, תתקבל החלטה איך לבצע את הקידוח באופן הטוב ביותר.

שירות זה הוא שירות ייעוץ לקידוחים של חברתנו והוא בהחלט מומלץ לפני קידוחים אופקיים או קידוחים מורכבים מכל סוג שהוא, על מנת לא להגיע ליום הקידוח ולהיתקל בהפתעות שעלולות לבזבז לכם זמן יקר וכמובן לא מעט כסף.

לאחר ייעוץ לקידוחים שבו הקידוח מתוכנן היטב, העבודה צפויה להיעשות בהפרעה מינימלית (אם בכלל) לפעילות באזור הקידוח, העבודה צפויה להיעשות בתוך זמן קצר ככל שניתן, תוצאות הקידוח תהיינה אמינות וטובות לאורך זמן רב ובנוסף כאמור, ייחסך כסף.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות