המפתחות לביצוע קידוחים אופקיים מוצלחים

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
המפתחות לעבודה מוצלחת
המפתחות לעבודה מוצלחת

לפני כמה חודשים כתבנו כאן על שלושה מפתחות להצלחה, או ליתר דיוק שלושה כללים לחברת קידוחים אופקיים מוצלחת. למשולש הזה אנחנו רוצים להוסיף היום צלע נוספת ולהפוך אותו למעשה לארבעה כללים. המפתחות עליהם דיברנו בביצוע קידוחים אופקיים, היו איכות העבודה, עמידה בזמנים ועמידה בתקציב, שלושה גורמים המזינים אלו את אלו.

כמי שנחשבת למובילה מבין חברות קידוחים רבות בישראל, ש.ע.ר קידוח ותשתיות מספקת סוגי קידוחים רבים (לדוגמא: קידוח בסלע, קידוח HDD ועוד) וצברה ניסיון רב מפרויקטים שונים, מה שהביא למשוואה הזו.

  • איכות העבודה – כפי שציינו אז ואנו מציינים גם היום, איכות העבודה היא פרמטר חשוב מאוד בכל חברת קידוחים. עובדים מנוסים, מיומנות עבודה וסטנדרטים גבוהים הם המפתח לכל עבודה בתחום.
  • עמידה בזמנים – מרכיב קריטי זה מושפע מאיכות העבודה וכמובן שמשפיע על עלות העבודה. אם איכות העבודה ברמה נמוכה או הצפי לביצוע הקידוח לא הוערך נכונה, ייתכנו עיכובים לא מתוכננים שיצריכו עוד כוח אדם, הוצאות וכו'.
  • עמידה בתקציב – לכל קידוח מוקצה תקציב על ידי הגוף המזמין את הקידוח. אם עומדים בתקציב, הדבר מצוין. אך כל חריגה ולו הקלה ביותר בביצוע קידוחים אופקיים, עלולה להביא לחריגה ממנו.

הכלל הרביעי

כלל נוסף שאותו חשוב לציין בהקשר זה הוא בדיקות מקדימות ותכנון. אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מציעים לבצע בדיקה ואיתור תשתיות במקומות שבהם לא ניתן לדעת בוודאות מה התשתית הקיימת מתחת לקרקע. אמנם זהו שירות שאינו חובה, אך מומלץ מאוד לבצע אותו לפני שניגשים לביצוע קידוחים אופקיים מסוימים. בכל מקרה, לתכנון הקידוח חשיבות עליונה והוא חלק מרכזי מכל פרויקט.

נגישות