ניווט: עמוד הבית // המפתחות לביצוע קידוחים אופקיים מוצלחים

המפתחות לביצוע קידוחים אופקיים מוצלחים

המפתחות לעבודה מוצלחת
המפתחות לעבודה מוצלחת

לפני כמה חודשים כתבנו כאן על שלושה מפתחות להצלחה, או ליתר דיוק שלושה כללים לחברת קידוחים אופקיים מוצלחת. למשולש הזה אנחנו רוצים להוסיף היום צלע נוספת ולהפוך אותו למעשה לארבעה כללים. המפתחות עליהם דיברנו בביצוע קידוחים אופקיים, היו איכות העבודה, עמידה בזמנים ועמידה בתקציב, שלושה גורמים המזינים אלו את אלו.

כמי שנחשבת למובילה מבין חברות קידוחים רבות בישראל, ש.ע.ר קידוח ותשתיות מספקת סוגי קידוחים רבים (לדוגמא: קידוח בסלע, קידוח HDD ועוד) וצברה ניסיון רב מפרויקטים שונים, מה שהביא למשוואה הזו.

  • איכות העבודה – כפי שציינו אז ואנו מציינים גם היום, איכות העבודה היא פרמטר חשוב מאוד בכל חברת קידוחים. עובדים מנוסים, מיומנות עבודה וסטנדרטים גבוהים הם המפתח לכל עבודה בתחום.
  • עמידה בזמנים – מרכיב קריטי זה מושפע מאיכות העבודה וכמובן שמשפיע על עלות העבודה. אם איכות העבודה ברמה נמוכה או הצפי לביצוע הקידוח לא הוערך נכונה, ייתכנו עיכובים לא מתוכננים שיצריכו עוד כוח אדם, הוצאות וכו'.
  • עמידה בתקציב – לכל קידוח מוקצה תקציב על ידי הגוף המזמין את הקידוח. אם עומדים בתקציב, הדבר מצוין. אך כל חריגה ולו הקלה ביותר בביצוע קידוחים אופקיים, עלולה להביא לחריגה ממנו.

הכלל הרביעי

כלל נוסף שאותו חשוב לציין בהקשר זה הוא בדיקות מקדימות ותכנון. אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מציעים לבצע בדיקה ואיתור תשתיות במקומות שבהם לא ניתן לדעת בוודאות מה התשתית הקיימת מתחת לקרקע. אמנם זהו שירות שאינו חובה, אך מומלץ מאוד לבצע אותו לפני שניגשים לביצוע קידוחים אופקיים מסוימים. בכל מקרה, לתכנון הקידוח חשיבות עליונה והוא חלק מרכזי מכל פרויקט.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות