ניווט: עמוד הבית // האם מומלץ לבצע קידוחים אופקיים במרחב עירוני?

האם מומלץ לבצע קידוחים אופקיים במרחב עירוני?

קידוחים אופקייםקידוחים הם חלק אינטגרלי מפעולות הנעשות בשטח לצורך עבודות בנייה, תשתית או פיתוח. המשימה הופכת למורכבת טכנית, כשעושים זאת במרחב עירוני, שכן הבנייה הקיימת והתשתיות מצריכים זהירות יתרה בגלל הסיכונים הטמונים בכך. כאמור, הדרך היעילה ביותר להתמודד עם מורכבות הביצוע היא באמצעות קידוחים אופקיים הנעשים על ידי חברות קידוחים המתמחות בתחום. 

מה זה קידוחים אופקיים?

בקידוחים אופקיים מתבצע קידוח בסלע על מנת להגיע לעומק מינימלי מתחת לפני השטח, ובהמשך להתקדם בכיוון אופקי מתחת לפני הקרקע. זאת בניגוד לשיטת קידוח אנכית, הנעשית לעומק.

קידוח אופקי מאפשר למעשה לצמצם את ההפרעה הסביבתית, שקיימת במרחבים עירוניים, למינימלית ככל האפשר. כך, למשל, קידוחים אופקיים הנעשים בכביש יכולים להבטיח שהתנועה בכביש תמשיך כסדרה במהלך תקופת הקידוחים, וכך לא תהווה הפרעה סביבתית. אין צורך בחסימת הכביש, דבר שמקל על התושבים להמשיך בשגרת החיים שלה, זאת בניגוד לקידוחים אנכיים. בנוסף, הקידוחים האופקיים מסייעים לחסוך בעלויות ולהקטין את זמן הביצוע שלה, שכן מדובר בשיטת קידוח יעילה מאוד שמוכיחה את עצמה.

קידוח אופקי מתאים לכל מטרה

קידוחים אופקיים יכולים להתבצע בתנאי סביבה שונים, וניתן להתאימם לאופי העבודה. בהתאם לתנאי השטח, ניתן להניח את התשתיות המתאימות לביצוע הקידוח ולהתאים את העבודה לדרישות מבקש העבודה. בנוסף, ניתן להתאים את המרחקים בין נקודות הקידוח, ולהתאים את עומק הקידוח בהתאם למשימה המוגדרת.

חברות קידוח אשר מתמחות בקידוחים אופקיים מחוייבות לעשות זאת כאשר יש בידם את הציוד המכני המתאים וצוות עובדים מנוסה, שיעשו את העבודה ללא דופי וברמה גבוהה מאוד, על אחת כמה וכמה כשמדובר במרחב עירוני שדורש עבודה יסודית וזהירה, כדי לא לפגוע בתשתיות.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות