ניווט: עמוד הבית // בדיקת תשתיות, התחשבות בסביבה ובטיחות: החשיבות של תכנון פרויקט

בדיקת תשתיות, התחשבות בסביבה ובטיחות: החשיבות של תכנון פרויקט

לפני שפרויקט יוצא לדרך, יש צורך בתכנון מדוקדק של כל הפרטים, מא' ועד ת'. שלב זה נקרא שלב התכנון. השלב שבו יוצרים תוכנית עבודה, כדי שהעבודה עצמה תהיה חלקה ככל האפשר, ללא תקלות מיותרות ומכשולים בלתי צפויים.

למעשה, ככל שההשקעה בשלב זה תהיה גדולה יותר, כך הסיכוי להיתקע בהמשך הדרך יורד. אז למה בעצם יש לתכנן כל כך הרבה לפני שיוצאים לדרך?

קידוח אינטגרלי

תשתיות: ראשית, נדרשת בדיקה נרחבת של השטח, לפני ביצוע העבודות כמובן. כך ניתן יהיה לבדוק את התשתית, ולראות האם היא תקינה, או שמא זקוקה לטיפול ותחזוקה עוד בטרם תחילת הפרויקט. תמיד כדאי לגלות בעיות כאלו ואחרות בשלב התכנון ולא כשנמצאים בעיצומו של הפרויקט.

התחשבות בסביבה: עבודות בכביש או בשטח עשויות לגרום להפרעה לסביבה, כמו למשל עצירת התנועה בחלק מסוים של הכביש. לכן, נדרשת הכנה, כדי לדעת בדיוק היכן ובאילו שעות תיתכן הפרעה, מכיוון שבמקרים מסוימים יש צורך בכוח שיטור כדי לכוון את התנועה.

הפן הכספי: יתרון נוסף של שלב ההכנה קשור לפן הכלכלי. כדי להעריך פחות או יותר מה תהיה העלות של הפרויקט, יש לבצע הערכה עוד בטרם תחילת העבודות. כך ניתן יהיה להימנע מהוצאות בלתי צפויות בהמשך הדרך.

בטיחות: רבות הקרקעות בישראל שאינן ממופות. לכן, לעתים המהנדסים השונים נתקלים במכשולים בלתי צפויים שעשויים אף לסכן את חייהם. לכן חשוב מאוד למפות את השטח עוד בטרם תחילת העבודות. כך עשויים להימנע מסכנות וכאלו ואחרות שעשויות לעכב משמעותית את ביצוע העבודות.

לכן, אם אתם מחליטים שאתם מעוניינים לבצע קידוחים אופקיים, קידוחים אינטגרליים או כל סוג אחר של קידוחים, כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של יועץ לקידוח, אשר ייתן לכם את כל הפרטים שלהם אתם זקוקים, כדי שתוכלו להוציא את הפרויקט שלכם לפועל.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות