ניווט: עמוד הבית // שם המשחק – ניסיון: כך תבחרו את חברת הקידוח הנכונה

שם המשחק – ניסיון: כך תבחרו את חברת הקידוח הנכונה

יש לא מעט חברות קידוח ותשתיות בשוק. חלקן ותיקות יותר, חלקן ותיקות פחות. חלק מתמחות בתחומים מסוימים וחלק מתעסקות בתחומים רבים.

אז כשמגיע הרגע לבחור חברת קידוח, איך עושים זאת נכון ומה כדאי לדעת? להלן חמישה טיפים שיעזרו לכם בעת בחירת חברה לקידוח.

קידוחים לקוי חשמל ותקשורת

  1. ייעוץ והדרכה

לכל חברת קידוח שמכבדת את עצמה, יש לפחות יועץ אחד לקידוחים. על היועץ להיות בעל ניסיון וידע רב, כדי שיידע להוציא את המקסימום מכל עבודה.

  1. פרויקטים מוצלחים בעבר

כמו שמבקשים תיק עבודות מגרפיקאי לפני ביצוע עבודה, כך ניתן לבקש תיק עבודות מחברות קידוח לפני שיוצאים לדרך. לחברות הקידוח המובילות ניסיון בפרויקטים הגדולים בארץ, כך שלא תהיה להן בעיה להראות לכם בדיוק במה הן התמחו בעבר.

  1. ותק בעולם הקידוחים

אם החלטתם לבצע עבודות קידוח, סביר להניח שאתם מעוניינים בחברה בעלת ניסיון רב בתחום, ולא כזו שהתחום חדש לה. חברה שקיימת שנים בשוק, שבאמתחתה ניתן למצוא שלל פרויקטים, גדולים וקטנים, וכזו שתלווה אתכם לאורך כל הדרך.

  1. פרויקטים מוצלחים בעבר

כמו שמבקשים תיק עבודות מגרפיקאי לפני ביצוע עבודה, כך ניתן לבקש תיק עבודות מחברות קידוח לפני שיוצאים לדרך. לחברות הקידוח המובילות ניסיון בפרויקטים הגדולים בארץ, כך שלא תהיה להן בעיה להראות לכם בדיוק במה הן התמחו בעבר.

העלויות הכרוכות בתכנון לקוי של קידוח

  1. בדיקה של תנאי השטח

לפני שהפרויקט יוצא לדרך, יש לבדוק את השטח היטב. האם קיימות בו תשתיות עבר, מה לגבי תנאים סביבתיים ומכשולים שעשויים להיווצר לאורך הדרך? בדיקה של השטח לפני ביצוע העבודות עשויה לחסוך לא מעט בעיות לאורך הדרך, ולחסוך זמן רב ולא מעט כסף עבור הלקוח.

לחברת ש.ע.ר קידוחים ניסיון רב במגוון תחומי הקידוח – מקידוחים אופקיים, דרך קידוחים אינטגרליים ועד קידוחי פלדה ועוד. כמו כן מספקת החברה שירותי ליווי וייעוץ בנושאים שונים.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות