ניווט: עמוד הבית // שלוש שיטות לביצוע קידוחים אופקיים

שלוש שיטות לביצוע קידוחים אופקיים

ש.ע.ר קידוח ותשתיות ידועה כאחת מחברות הקידוחים המובילות בישראל, ואנשיה הובילו וביצעו קידוחים אופקיים רבים ומגוונים בפרויקטים שונים ברחבי ישראל. במהלך עבודתנו אנו נתקלים במספר לא מבוטל של צרכים המאפיינים ספציפית כל קידוח וקידוח. עם זאת, ניתן לחלק באופן כללי את שיטות הקדוחים לשלושה חלקים עיקריים.

קידוח בסלע - ש.ע.ר קידוח ותשתיותקידוח בדחיקה 

מדובר בקידוח קטן יחסית המוצע באמצעות מכונה קטנה. באמצעות שיטה זו ניתן לבצע קידוחים שקוטרם עד 10 צול (שהם כ-25 ס"מ), באורכים קצרים של עד 25 מטרים. אנו ניתקל בקידוח בדחיקה בעיקר בעבודות המבוצעות בתוך העיר.

קידוח אינטגרלי HDD 

זהו קידוח גדול יותר מאשר קידוח בדחיקה. הוא מבוצע במכונות גדולות יותר, בקטרים גדולים יותר ובאורכים משמעותיים יותר, עד למרחק של 300 מטרים. כך ניתן לקדוח למרחקים משמעותיים יחסית, למשל קידוח אופקי מתחת לכביש מרכזי מבלי להפריע לתנועת כלי הרכב שבו.

קידוח בסלע 

זהו קידוח מעט מורכב בהשוואה לשיטות האחרות. הוא מבוצע באמצעות מכונות גדולות ומתקדמות, תוך דיוק מקסימלי. חשוב לבצע קידוח בסלע בצורה מדויקת על מנת שלא לפגוע ביתר חלקי האדמה הסלעית או הסלעים.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות