שלושת הכללים של חברת קידוחים מוצלחת

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

חברות קידוחים רבות פועלות כיום בישראל, ובהן גם ש.ע.ר קידוח ותשתיות המספקת את כל סוגי הקידוחים, לדוגמא: קידוחים אופקיים, קידוח בסלע, קידוח לניקוז ועוד. אחד הדגשים החשובים בעבודתנו מול הלקוחות, הוא תשומת הלב הניתנת לכל פרויקט ופרויקט, מתוך מטרה לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר האפשרית.

לתפיסתנו, חברות קידוחים טובות הן חברות הדוגלות בשלושה ערכים מרכזיים בעבודתן השוטפת: עמידה בזמנים, איכות העבודה ועמידה במסגרת התקציב. מיד נראה, איך שלושת הערכים האלו משפיעים היטב אלו על אלו וחשוב ששלושתם יישמרו בכל עבודת קידוח, מכל סוג שהוא.

3 המפתחות להצלחה בקידוחים

  • המפתחות לעבודה מוצלחת
    המפתחות לעבודה מוצלחת

    איכות העבודה – זהו המרכיב הראשון והחשוב ביותר בעבודות קידוחים. בעינינו, בחלק מהקידוחים יש צורך להגיע למקום הקידוח עצמו על מנת לסקור אותו ולבצע בדיקה ואיתור תשתיות. בדיקה זו תהיה הצעד הראשון בהבטחת עבודה איכותית שלא תפגע בתשתיות קיימות. בהמשך, בקידוח עצמו, יש צורך בעובדים מנוסים ומיומנים הפועלים כבר שנים בתחום, כפי שאנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות שולחים למקום הקידוח.

  • עמידה בזמנים – די ברור שעמידה בזמנים היא גורם חשוב במשוואה, שכן חריגה מעבר למסגרת הזמן שהוקצתה מראש, עלולה להעיד על עבודה לא איכותית, צוות לא מנוסה מספיק או קידוח מורכב מדי שההיערכות אליו הייתה בעייתית. לכן, מומלץ לשמוע את ההערכה של חברות הקידוחים בנוגע למשך הזמן המשוער לקידוח, ולקחת זאת בחשבון.
  • עמידה במסגרת התקציב – מרכיב זה הוא חשוב מאוד עבור הגוף המזמין את הקידוח. כאשר התקציב שהוגדר הוא התקציב שהוצא בפועל לטובת הקידוח, מדובר בסימן מצוין המעיד לרוב על עמידה בתכנון המוקדם. עם זאת, חריגה בתקציב עלולה להיגזר מאיכות עבודה נמוכה (פגיעה בתשתיות קיימות למשל, צוות בלתי מנוסה וכו') או מאי עמידה בזמנים (בשל מורכבות הקידוח למשל).

כפי שראינו, אי עמידה באחד או יותר מהכללים שהגדרנו, עלולים להביא לבעיות בעבודות קידוחים. מנגד, עמידה בשלושת הקריטריונים הללו מעידה על חברת קידוחים מוצלחת שמעניקה את העבודה הטובה ביותר עבור לקוחותיה.