קידוח בסלע – השפעת איכות הקידוח על עמידותו למשך שנים

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

קידוח בסלע יכול להתרחש באזורים שונים – הן באזורי טבע הרריים והן באתרי בנייה שונים, כמו למשל אתר שבו מוקם בניין בן מספר קומות. קידוח בסלע, בין אם מדובר בקידוח אופקי או לא, מצריך מקצועיות רבה מחברות קידוחים המבצעות את העבודה, שכן סוג הקרקע בעייתי לעבודה בשיטות המקובלות והגישה אל השטח עשויה להיות בעייתית.

קידוח בסלע - משימה מורכבת
תמונה: Serge Bertasius Photography

בקידוח מסוג זה יש להקפיד על קוטר הבור, כלומר קוטר הקידוח. העבודה נעשית מורכבת עוד יותר אם מדובר בקידוח באזור שבו כבר קיימת תשתית מסוימת או בקרבת קיר בניין שכבר קיים, על מנת לא לפגוע שלא לצורך בתשתיות קיימות.

לכן, יש להקפיד, כמו בקידוחים מסוגים שונים, שהציוד המכני שברשות החברה הוא הציוד המתאים ביותר לביצוע סוג העבודה הספציפי. למשל, בקידוח בסלע יש צורך בקידוח חזק מספיק מצד אחד, אבל מדויק מאוד מנגד. חברות קידוחים גם מחויבות לבצע את העבודה על פי כל כללי הבטיחות המחמירים. כאשר הקידוח מבוצע בצורה יסודית ומדויקת, אם מדובר בקידוחים עבור בנייה, הדבר קריטי לעמידות המבנה. כאן אין מקום לטעויות, אפילו לא לטעויות קטנות.

החברה המבצעת את הקידוחים צריכה להקפיד בכל קידוח בסלע לבצע את עבודתה בהתאם למתווה ההנדסי שנקבע. אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות נוטלים חלק לא פעם בביצוע קידוחים מורכבים, כמו קידוחים בסלע וקידוחים אופקיים אחרים הדורשים מאיתנו גמישות מקסימלית תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים עבור לקוחותינו. אם אתם מעוניינים בביצוע קידוח בסלע או פרויקטי קידוח אחרים, ניתן כמובן להתקשר לייעוץ.

נגישות