ניווט: עמוד הבית // קידוח אופקי אינטגרלי – ללא צורך בחפירות מקדימות

קידוח אופקי אינטגרלי – ללא צורך בחפירות מקדימות

במקומות מסוימים במדינת ישראל ישנם אזורים אשר מאופיינים בצפיפותם. לאור עובדה זו אין אפשרות להניח תשתית באופן מקובל על ידי קידוח פשוט או חפירה רגילה. לשם כך ישנה שיטה חדשנית הנקראת קידוח אופקי אינטגרלי.

מדובר כאמור בשיטה מתקדמת אשר מאפשרת לצוות העובדים להתקין ולהניח צנרת תת קרקעית, במיוחד כשהתנאים בסביבה הרצויה לא ניתנים לקידוח אנכי, כלומר באזור צפוף וגדוש בבתים או מתחת לכביש סואן.

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת קידוחים מסוג אלו, אשר גם נקראים HDD, בעיקר עבור פריסת תשתיות תקשורת, חשמל וכדומה. את הקידוח ניתן לבצע באורך של 300 מטרים על מנת שיתאפשר לפרוס מספר קווים בו זמנית. לקידוח מסוג זה יש יתרונות רבים והחשוב שבהם הוא שההפרעה לסביבה היא מינורית, כלומר אין צורך בחסימת כבישים או הקצאת אנשי ציבור אשר יפקחו על הסדר. כמו כן ניתן לקדוח בעומקים גדולים וכאשר הכל נעשה בכלים מתקדמים ומיוחדים, ניתן לספק כאמור קידוחים אופקיים לכל יעד.

לחברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות ניסיון בתחום – סוג קידוחים שכאלו ניתן לבצע בתוך 2-3 ימים, זאת ללא צורך בהכנה מראש ובתוך זמן קצר של התנהלות. המקדחה הוכחה ככזאת אשר מבצעת את העבודה באופן מצוין כשגם בזויות קשות ניתן לתמרן עמה. בשורה התחתונה התוצאות הן טובות ויעילות לתקופת זמן ארוכה.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות