במקומות מסוימים במדינת ישראל ישנם אזורים אשר מאופיינים בצפיפותם. לאור עובדה זו אין אפשרות להניח תשתית באופן מקובל על ידי קידוח פשוט או חפירה רגילה. לשם כך ישנה שיטה חדשנית הנקראת קידוח אופקי אינטגרלי.

ש.ע.ר. קידוח ותשתיות

ש.ע.ר קידוח ותשתיות

מדובר כאמור בשיטה מתקדמת אשר מאפשרת לצוות העובדים להתקין ולהניח צנרת תת קרקעית, במיוחד כשהתנאים בסביבה הרצויה לא ניתנים לקידוח אנכי, כלומר באזור צפוף וגדוש בבתים או מתחת לכביש סואן.

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת קידוחים מסוג אלו, אשר גם נקראים HDD, בעיקר עבור פריסת תשתיות תקשורת, חשמל וכדומה. את הקידוח ניתן לבצע באורך של 300 מטרים על מנת שיתאפשר לפרוס מספר קווים בו זמנית. לקידוח מסוג זה יש יתרונות רבים והחשוב שבהם הוא שההפרעה לסביבה היא מינורית, כלומר אין צורך בחסימת כבישים או הקצאת אנשי ציבור אשר יפקחו על הסדר. כמו כן ניתן לקדוח בעומקים גדולים וכאשר הכל נעשה בכלים מתקדמים ומיוחדים, ניתן לספק כאמור קידוחים אופקיים לכל יעד.

לחברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות ניסיון בתחום – סוג קידוחים שכאלו ניתן לבצע בתוך 2-3 ימים, זאת ללא צורך בהכנה מראש ובתוך זמן קצר של התנהלות. המקדחה הוכחה ככזאת אשר מבצעת את העבודה באופן מצוין כשגם בזויות קשות ניתן לתמרן עמה. בשורה התחתונה התוצאות הן טובות ויעילות לתקופת זמן ארוכה.

כתיבת תגובה

כתובת המייל תשאר חסויה שדות נדרשים מסומנים ב *

ניתן להשתמש בתגיות HTML אלו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

נקוי טופסשליחה