ניווט: עמוד הבית // קידוחים אופקיים שחוסכים לכם משאבים!

קידוחים אופקיים שחוסכים לכם משאבים!

כשתנאי הסביבה לא מאפשרים לבצע קידוח אנכי או חפירה, הדבר מהווה אתגר עבור הגופים המעוניינים להתקין צנרת תת קרקעית או תשתית. כך למשל, מה יעשו אם עליהם להניח תשתית או צנרת ביוב או מים מתחת לכביש, או מתחת לאזור מגורים ותיק?

קידוחים אופקיים - פותרים לא מעט בעיות
קידוחים אופקיים – פותרים לא מעט בעיות

קידוחים אופקיים ובמיוחד קידוח אינטגרלי HDD הם הפתרון. כך ניתן לבצע את הנחת הצינורות המתאימים. שיטת קידוח זו נחשבת ליעילה ובעלת לא מעט יתרונות. כך לדוגמא, אפשר להניח את הצנרת המבוקשת לאורך מרחקים משמעותיים ועומקים מסוימים, וזאת תוך מינימום הפרעה לסביבה או אי הפרעה כלל. כך למשל, אם מעוניינים להניח תשתית מתחת לכביש, אין צורך לעצור את התנועה והדבר מוביל לחיסכון בכסף (אנשי משטרה שאין בהם צורך לטובת חסימת הכביש, השארת הכביש במצבו הנוכחי ללא צורך לקדוח בתוכו וכו').

ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת קידוחים אופקיים מזה זמן רב ובעלת ניסיון של שנים בתחום. החברה משתמשת בציוד מתקדם ומוביל כדי לאפשר לכם ליהנות מקידוחים אופקיים מדויקים ומהירים. הציוד שנבחר לפני ביצוע קידוח אופקי מתאים לקוטר החפירה הדרוש ולתנאי השטח.

לא לוותר על חברות קידוחים מובילות!

לא פחות חשוב, בהקשר זה, הוא בחירה בחברות קידוחים מובילות אשר יבצעו את העבודה בצורה היעילה והטובה ביותר, ללא פגיעה בתשתיות קיימות, תוך הקפדה על מהירות ויעילות. אנשינו ב-ש.ע.ר קידוח ותשתיות הם המנוסים ביותר בענף, ולכם מובטחת איכות עבודה גבוהה.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות