קידוחים אופקיים שחוסכים לכם משאבים!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

כשתנאי הסביבה לא מאפשרים לבצע קידוח אנכי או חפירה, הדבר מהווה אתגר עבור הגופים המעוניינים להתקין צנרת תת קרקעית או תשתית. כך למשל, מה יעשו אם עליהם להניח תשתית או צנרת ביוב או מים מתחת לכביש, או מתחת לאזור מגורים ותיק?

קידוחים אופקיים - פותרים לא מעט בעיות
קידוחים אופקיים – פותרים לא מעט בעיות

קידוחים אופקיים ובמיוחד קידוח אינטגרלי HDD הם הפתרון. כך ניתן לבצע את הנחת הצינורות המתאימים. שיטת קידוח זו נחשבת ליעילה ובעלת לא מעט יתרונות. כך לדוגמא, אפשר להניח את הצנרת המבוקשת לאורך מרחקים משמעותיים ועומקים מסוימים, וזאת תוך מינימום הפרעה לסביבה או אי הפרעה כלל. כך למשל, אם מעוניינים להניח תשתית מתחת לכביש, אין צורך לעצור את התנועה והדבר מוביל לחיסכון בכסף (אנשי משטרה שאין בהם צורך לטובת חסימת הכביש, השארת הכביש במצבו הנוכחי ללא צורך לקדוח בתוכו וכו').

ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת קידוחים אופקיים מזה זמן רב ובעלת ניסיון של שנים בתחום. החברה משתמשת בציוד מתקדם ומוביל כדי לאפשר לכם ליהנות מקידוחים אופקיים מדויקים ומהירים. הציוד שנבחר לפני ביצוע קידוח אופקי מתאים לקוטר החפירה הדרוש ולתנאי השטח.

לא לוותר על חברות קידוחים מובילות!

לא פחות חשוב, בהקשר זה, הוא בחירה בחברות קידוחים מובילות אשר יבצעו את העבודה בצורה היעילה והטובה ביותר, ללא פגיעה בתשתיות קיימות, תוך הקפדה על מהירות ויעילות. אנשינו ב-ש.ע.ר קידוח ותשתיות הם המנוסים ביותר בענף, ולכם מובטחת איכות עבודה גבוהה.

נגישות