ניווט: עמוד הבית // קידוחים אופקיים: צפו איך זה בדיוק עובד

קידוחים אופקיים: צפו איך זה בדיוק עובד

הדמיית קידוחים אופקיים
הדמיית קידוחים אופקיים (מתוך הסרטון)

בסרטון ההדמיה שלפניכם ניתן לראות כיצד מבוצעים קידוחים אופקיים, סוג קידוח בעל יתרונות רבים, שאותו מבצעת חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות במשך שנים במקצועיות ובאחריות מקסימלית. אז איך זה עובד באמת?

  • קידוח ניסיון – כל קידוח אופקי נפתח בקידוח ניסיון כדי לוודא שהאזור שבו נעשות העבודות לא ייפגע כלל. חברות קידוחים ובהן ש.ע.ר קידוח ותשתיות מעניקות שירות בדיקה ואיתור תשתיות המסייעות להבין מה אופי הקרקע, אך קידוח הניסיון מסייע בהחלט בשטח. מאחורי ראש המקדח ניתן להציב אמצעי מדידה ובקרה כדי שיהיה ניתן לעקוב אחר התוואי.
  • הגעה לנקודת היעד – כאשר המקדח מגיע לנקודת היעד של הקידוח, המקדח מוחלף באחר. זהו המקדח המבצע את הקידוחים האופקיים בפועל. מבוצע קידוח בכיוון ההפוך, לנקודת ההתחלה. כך נוצר הקוטר הרצוי לקידוח.
  • הכנסת הצינורות – לאחר ביצוע ההכנה לקידוח, ניתן להכניס את הצינורות. אל ראש הצינור מוצמד ראש קידוח בקוטר מעט גדול יותר כדי להקל את תהליך הכנסת הצינור. קוטר הקידוח מורחב ואט-אט מוכנס הצינור בעדינות, עד להגעתו לצד האחר.

צפו בהדמיית קידוחים אופקיים:

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות