ניווט: עמוד הבית // קידוחים אופקיים: מהי חשיבות בחירת כלי הקידוח?

קידוחים אופקיים: מהי חשיבות בחירת כלי הקידוח?

קידוחים בקרקע ומתחת לפני האדמה נחוצים משמעותית בחיי האדם המודרני משום שהם מאפשרים הקמה של תשתיות תקשורת, תשתיות חשמל, ביוב, מים ועוד, אשר יוצרים את חיי הציביליזציה של האדם המודרני. יש כמה וכמה דרכים לקדוח בקרקע אך אחת מהן היא קידוחים אופקיים שנעשים על מנת לפרוס את התשתיות מתחת לפני הקרקע וכן להתמודד עם סוגים שונים של קרקעות כמו קרקע סלעית. עם זאת, בחירת כלי הקידוח הנכונים חשובים מאוד על מנת להבטיח שתתבצע עבודה טובה.

קידוחים אופקיים  באמצעות הציוד התקדם ביותר

2אנשי מקצוע רבים בתחום הבנייה והתשתיות מודעים לעובדה כי לקידוחים אופקיים יש יתרונות רבים. כאשר עושים שימוש בקידוחים אופקיים לא צריך להפריע לסביבה כמו לפתוח כביש לדוגמא, אבל כל זאת בתנאי שהעבודה מתבצעת ברמת תכנון גבוהה.

חלק מתכנון זה נוגע בכלי הקידוח ולבחירה בציוד התקדם ביותר על מנת לבצע את העבודה. כאשר משתמשים בציוד מתקדם ומתכננים את העבודה כמו שצריך, ישנה סבירות גבוהה כי הקידוח ישיג את מטרתו ללא תקלות או עיכוב בזמן.

מאידך, אם לא בוחרים ציוד קידוח נכון, העבודה יכולה להתארך, מה שיכול להעלות הרבה מאוד כסף ומשאבים. למעשה היתרונות המרכזיים בבחירה נכונה של כלי הקידוח הם עמידה ביעדי הזמן של העבודה ועמידה במסגרת התקציב.

זמן וכסף – בחירת הכלי הנכון

בחירת הציוד המתקדם ביותר, טרם ביצוע קידוחים אופקיים, יכולה להבטיח גם חיסכון בזמן וגם חיסכון בכסף. עבודות תשתית הן עבודות קצובות בזמן ובתקציב וכוללות הרבה מאוד אנשים וכלים שמעורבים בעבודה.

תקלה אחת במהלך הקידוח יכולה להסב נזק גדול לפרויקט ולכן ישנה חשיבות לתכנן את הפרויקט מבעוד מועד, לעדות בדיקות רקע וכמובן להשתמש בציוד המתאים. את הציוד המתאים יכולה לבחור חברת קידוחים ותיקה ובעלת ניסיון שיכולה לבחור את הציוד שמתאים לתנאי השטח וסוג העבודה. באופן זה הפרויקט יכול להתנהל בצורה הטובה ביותר ולהגיע ליעדיו.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות