ניווט: עמוד הבית // קידוחים אופקיים ותשתיות חשמל

קידוחים אופקיים ותשתיות חשמל

בשנים האחרונות ישנה מגמה של פריסת תשתיות תת קרקעיות במקום פריסה מעל הקרקע. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג לפרוס תשתיות חשמל בגובה – עבודה המחייבת התקנת עמודי חשמל בצפיפות גבוהה ופגיעה באיכות החיים של התושבים – הרי שכיום, באמצעות קידוחים אופקיים, ניתן לפרוס מתחת לפני הקרקע תשתיות חשמל. במקרים מסוימים, פתרון זה מועדף הן על ידי חברת חשמל והן על ידי כל הגורמים המעורבים בפרויקט. כדאי לדעת כי פריסת תשתיות חשמל מתחת לקרקע מאפשרת לשמור על קו הרקיע פנוי, ללא עמודים וכבלים, למזער סכנות של התחשמלות ונזקי קרינה ויש עוד יתרונות נוספים.

פריסת תשתיות חשמל בעומק רב

bulldozer-410120_640חברת שער קידוחים עוסקת בתכנון ובביצוע של קידוחים אופקיים עד לעומק של 20 מטר מתחת לפני הקרקע. הקידוחים האופקיים לפריסת תשתיות חשמל נחשבים כיום לפתרון המועדף בשל היתרונות הרבים שלהם, ובראשם ההיבט הבטיחותי של התשתית. מעבר לכך, פריסת תשתיות חשמל באמצעות קידוח אופקי אינה גורמת לנזק ולפגיעה רבה בסביבה, ואינה פוגעת בשגרת החיים של התושבים או לפגיעה בתנועת כלי הרכב ושאר כלי התחבורה.

באמצעות קידוח אופקי ניתן לפרוס תוך זמן קצר יחסית כבלי חשמל מתחת לכבישים סואנים, ללא צורך בסגירת הכביש כדי לקדוח או בהעברת כבלים בגובה, שהרי את הקידוח מבצעים מתחת לפני הקרקע.

פתרון מתקדם ובטיחותי לחברת החשמל, לקבלנים, לרשויות מקומיות ועוד

קידוחים אופקיים לפריסת תשתיות חשמל נחשבים לפתרון המתקדם והבטיחותי ביותר. חברת שער קידוחים מתמחה בתחום מורכב זה וברשותה כל הידע, הניסיון והציוד הנדרשים למשימה. למעשה, קידוחים אופקיים לפריסת תשתיות חשמל מיועדים לרוב עבור פרויקטים של חברת החשמל, אך לא רק עבורם. גם רשויות מקומיות, יזמים וחברות בנייה, קבלנים וגורמים נוספים זקוקים לקידוחים אופקיים כדי לפרוס תשתיות שונות, בין היתר – תשתית חשמל.

כדאי לדעת כי קידוחים אופקיים לפריסת תשתיות חשמל מבוצעים הן במרחב העירוני והן בתוואי של שטחים בין עירוניים. קידוח אופקי בעיר מאפשר להניח כבלי חשמל ולפרוס אותם ללא צורך בהפרעה לתנועת כלי רכב והולכי רגל. בתוואי הבין עירוני ניתן להעביר תשתית חשמל מתחת לכבישים מהירים וסואנים ללא הפרעה, כמו גם בשטחים אחרים בהם יש צורך בקידוח אופקי ובהטמנת תשתית החשמל מסיבות שונות.

 

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות