קידוחים אופקיים – התאמה לכל סוג של סביבת מגורים

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עבודות קידוחים שמבוצעות בסביבת מגורים נחשבות למורכבות יותר מבכל אזור אחר, והסיבות לכך ברורות. באזורים בנויים, מרווח התמרון קטן פי כמה ביחס לשטח הפתוח, והסיכונים דווקא גדולים: באזור בנוי יש לא מעט תשתיות אשר ניתן לפגוע בהן פגיעה נקודתית שעלולה לחולל נזק עצום. העובדה שהקרקע באזורים אלה היא קשיחה (מבטון, לרוב) מסבכת עוד יותר את המצב.

עם זאת, אם יודעים מה לעשות וכיצד – ניתן לשפר את אחוזי ההצלחה ולפשט את התהליך בצורה ניכרת. פנייה לחברה המבצעת קידוחים אופקיים היא הצעד המרכזי שחשוב להכניס לתמונה, כפי שנדגים עבורכם במאמר הנוכחי.

מדוע להעדיף את הקידוחים האופקיים? באילו מצבים יש צורך בקידוח בדחיקה?

קידוחים אופקיים נחשבים למילה האחרונה בתחום הקידוח, עקב מגוון רחב של יתרונות שהם מגלמים בתוכם. היתרון החשוב ביותר בהקשר שלנו הוא שבכוחם של הקידוחים האלה להתמודד עם כל תנאי הקרקע, ומכאן שהם יכולים גם להתאים לכל סביבת מגורים.

בלי קשר לסוג הקרקע, לעומק שצריך להגיע אליו ולהיות הקרקע ישרה או מישורית – באמצעות הקידוח האופקי ניתן לבצע את המשימה בהצלחה. לא רק שאפשר לעמוד במשימה: היא למעשה תתבצע בצורה מהירה פי כמה מכל צורת קידוח אחרת.

קידוח אופקי מאפשר לקצר את זמן העבודה במידה ניכרת ולמנוע מצבים בהם העבודה מתארכת ומתארכת, תוך שהיא מייקרת כמובן את העלויות. באמצעות הקידוחים האופקיים ניתן גם לצמצם עד למינימום האפשרי את ההפרעה של הקידוח למרקם החיים העירוני ולשגרת החיים של מי שנמצא באותו שטח בנוי.

אי אפשר להצליח בלי תכנון

בתחום הקידוחים, חשוב לזכור, אף דבר אינו מקרי. גם כאשר בוחרים בקידוח אופקי, יש צורך לעשות לא מעט עבודה. תכנון מוקפד ויסודי של המשימה הוא בגדר חובה, תוך בחינת המאפיינים שלה ותוך התאמת ציוד הקידוח הספציפי אליהם. מעלה מרכזית אחרת של קידוחים אופקיים שנכנסת כאן לתמונה היא שהם מציעים גמישות ודיוק מירביים. אם חששתם ממצב בו המשימה תתארך מכיוון שהיא מתבררת כמורכבת הרבה יותר בפועל, או שלא תוכלו לבצע אותה כיוון שהציוד מתברר ככזה שאינו מתאים לסוג הקרקע – החששות האלה יתבדו במהרה במקרה של הקידוחים האופקיים.

נגישות