היתרונות של הגעה למקום הקידוח לפני ביצועו

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

עבודת הקידוח הנה עבודה מורכבת אשר דורשת הכנה יסודית מוקדמת. על מנת לבצע אותה ביעילות ומקצועיות, יש לערוך בדיקה של הקרקע טרם תחילת העבודה ותכנון מקיף ומלא של העבודות אשר יתבצעו במקום. את בדיקת התשתית ניתן לבצע במסגרת יועץ לקידוח טרם תחילת הקידוחים. חשוב לציין כי ההגעה למקום הקידוח היא יסודית, מתבצעת על ידי טכנולוגיה חדישה והיא מכילה מגוון רחב של יתרונות אשר ישתקפו באיכות תוצאות הקידוח.

מקצועיות

כמו כל עבודה שהיא ובמיוחד בתחום הקידוח, מקצועיות ואיכות העבודה היא בעלת חשיבות עליונה. בזמן שהעבודה לא נעשית על ידי גוף מקצועי ועל ידי ציוד מתקדם, יכולים להיווצר נזקים גם לתשתיות הקידוח וגם לתוצאות העבודה.

על מנת לדאוג שהעבודה תהיה מקצועית וברמה גבוהה, יש לערוך הגעה למקום טרם הקידוחים ולבדוק את השטח ואנו ממליצים לעשות זאת. כאשר מגיעים לשטח ובוחנים אותו בצורה מקצועית ויסודית, יהיה ניתן להתאים את הציוד הדרוש לשם כך, בין אם מדובר בקידוחים לביוב או קידוחים לקווי מים.

חיסכון בזמן וחיסכון כלכלי

קידוחים לקווי מים בנבטים - ש.ע.ר קידוח ותשתיות
קידוחים לקווי מים בנבטים – ש.ע.ר קידוח ותשתיות

פרויקט בנייה או פרויקט תשתיות הוא פרויקט שאחד המדדים החשובים בו הוא ממד הזמן. למעשה, כל יום שמתאחר מעכב אנשי מקצוע רבים אחרים ואף יכול לפגום באיכות הפרויקט. הקידוח הוא אחד השלבים הראשונים ועיכוב בזמן זה יכול להעמיד את הגורמים העתידיים בפרויקט בספק.

אחד המרכיבים שמצמצמים את אלמנט בזבוז הזמן הוא ההגעה למקום טרם ביצוע הקידוח. על ידי בדיקת תשתיות מקצועית ומקיפה יהיה ניתן להעריך את הזמן הנכון לקידוח ולעמוד בזמנים שהוקצו לפרויקט.

מעבר לעובדה כי ההגעה חשובה ליצירת עבודה מקצועית היא גם חוסכת בזמן יקר שיכול לאזול עקב עבודת הכנה לא מקצועית. מצב שכזה יכול לעכב את כל הפרויקט ולהסב נזקים כלכליים רבים. במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר על קידוחים אופקיים, קידוחים לקווי חשמל ותקשורת וקידוחים הנעשים בשטחים עירוניים מתועשים ובנויים. בשטחים אלו יכולות להופיע "הפתעות" – תשתיות שלא קיימות בתכניות הבנייה, אשר מאריכות את זמן העבודה וכאמור, גוזלות משאבים כלכליים יקרים.

בטיחות

אותם שטחים בהם מתבצעים קידוחים יכולים להכיל כאמור תשתיות לא מתוכננות, שקיומן לא תמיד מופיע בתכניות הבנייה. ההגעה למקום טרם הקידוחים מאפשרת למפות את הקרקע ולדעת בדיוק מהם התנאים הקיימים בשטח. באופן זה, קיימת יותר בטיחות בעבודה ומתאפשרת הימנעות מנזקים לאנשי המקצוע ולתשתיות הקיימות. נזקים אלו עלולים להתבטא בניתוקי חשמל, גז, מים ותקשורת.

נגישות