ניווט: עמוד הבית // קידוחים אופקיים איכותיים לפריסת תשתיות תקשורת

קידוחים אופקיים איכותיים לפריסת תשתיות תקשורת

קידוחים אופקיים - פותרים לא מעט בעיותפריסת תשתיות מכל סוג, הן עניין הכרוך בהוצאות רבות, אותן מנסים לא פעם לצמצם ככל האפשר. כך למשל, כשחברת HOT פרסה את התשתית האופטית שלה בעיקר באזור מרכז תל אביב, היה מדובר במאות מטרים של תשתיות תקשורת אופטיות והדבר עלה מיליוני שקלים.

בכתבה שבה נתקלנו משנת 2004, עולה כי העלות לפריסת כל קילומטר תשתית עומד על כחצי מיליון ש"ח, כך שמדובר בהוצאה לא קטנה. מול העלויות הגבוהות של ציוד התמסורת, עולה הצורך לטמון את הציוד היקר בתוך האדמה בצורה טובה ככל שאפשר שלא תוביל לבעיות או לתקלות כעבור זמן מה. דבר זה מתאפשר באמצעות ביצוע קידוחים אופקיים בצורה מקצועית וטובה.

כשמדובר בצורך לטמון את תשתית התקשורת מתחת לאדמה, יש לדאוג לכמה פרמטרים:

  • איכות הצינורות – לאחר ביצוע קידוחים אופקיים, יוכנסו אל האדמה צינורות שבהם תועבר התשתית. חיסכון באיכות הצינורות עלול להוביל לתקלות בקווי התקשורת במוקדם או במאוחר.
  • הפרעה מינימלית לתנועה – יש לוודא כי ההפרעה לתנועה באזור ביצוע הקידוחים האופקיים הנה מינימלית או לא קיימת כלל. בדרך כלל, קידוחים אלו מבוצעים בצורה שאינה מפריעה כלל לתנועה. למשל, אם יש צורך להעביר את קווי התקשורת מתחת לכביש, ניתן לבצע זאת מבלי להפריע לכלי הרכב או להולכי הרגל.
  • אי פגיעה בתשתיות קיימות – יש לוודא כי תשתיות באזור ביצוע קידוח אופקי לא נפגעות כתוצאה מהפעולה. בדיוק בשל כך אנו מעניקים שירות בדיקה ואיתור תשתיות הניתן לפני ביצוע קידוחים אופקיים במטרה לוודא ששום תשתית לא תיפגע. כך, תחסכו עלויות תיקון שיידרשו במקרה שבו תהיה פגיעה בתשתית קיימת.

הפרמטרים שציינו מתאימים בהחלט גם לתשתיות נוספות כמו חשמל למשל. ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת קידוחים אופקיים ברמה גבוהה על ידי צוות מיומן ומקצועי שיבטיח כי הקידוח שלכם יבוצע בצורה הטובה ביותר, תוך מזעור הסיכויים לתקלות.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות