ניווט: עמוד הבית // צפו בהדמיית קידוח HDD

צפו בהדמיית קידוח HDD

ישנם סגנונות קידוח מגוונים אך לשיטת הקידוחים האופקיים, הנקראת גם קידוח HDD, יש יתרונות רבים. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת סוג קידוח זה כבר שנים רבות עם אחריות ומקצועיות מקסימלית. צפו בסרטון ההדמיה. קידוח אופקי- הנחת קוי תקשורת

שיטת הקידוחים האופקיים מבוצעת במספר שלבים. הראשון שבהם יוצא לדרך בקידוח ניסיון בו הקודחים מוודאים שהאזור בו נעשות העבודות לא יפגע מהמהלך. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מעניקה שירות בדיקה ואיתור תשתיות אשר עוזרות לפענח את אופי הקרקע, אבל קידוח הניסיון הוא זה שמסייע באמת בשטח, זאת מפני שבקרבת ראש המקדחה מציבים אומדן בקרה וכך אפשר לעקוב.

השלב השני הוא הגעה לנקודת היעד, כשהמקדח מגיע ליעדו הוא מוחלף באחר. המקדח החדש שחובר הוא זה שמבצע את הקידוחים האופקיים בזמן אמת. חילוף המקדח מביא לפעולה בה הקידוח מבוצע בכיוון ההפוך, עד לנקודות הפתיחה, דבר אשר מביא את הקוטר הרצוי ביותר לקידוח.

לאחר מכן מגיע שלב הכנסת הצינורות. לראש הצינור מתחבר ראש קידוח בקוטר גדול יותר זאת על מנת לעזור לתהליך הכנסת הצינור לבור. הקוטר שנוצר בעקבות הקידוח מתרחב ולאחר מכם הצינור מוכנס ברכות, עד אשר מגיע ליציאה הדרושה.

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת קידוחים אלו עבור פריסת תשתיות תקשורת, חשמל וכדומה. את הקידוח ניתן לבצע באורך של 300 מטרים ויחד עם זאת ניתן גם לקדוח בעומקים גדולים, כאשר הכל נעשה בכלים מתקדמים ומיוחדים.

צפו בהדמיה:

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות