צפו בהדמיית קידוח HDD

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

ישנם סגנונות קידוח מגוונים אך לשיטת הקידוחים האופקיים, הנקראת גם קידוח HDD, יש יתרונות רבים. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת סוג קידוח זה כבר שנים רבות עם אחריות ומקצועיות מקסימלית. צפו בסרטון ההדמיה. קידוח אופקי- הנחת קוי תקשורת

שיטת הקידוחים האופקיים מבוצעת במספר שלבים. הראשון שבהם יוצא לדרך בקידוח ניסיון בו הקודחים מוודאים שהאזור בו נעשות העבודות לא יפגע מהמהלך. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מעניקה שירות בדיקה ואיתור תשתיות אשר עוזרות לפענח את אופי הקרקע, אבל קידוח הניסיון הוא זה שמסייע באמת בשטח, זאת מפני שבקרבת ראש המקדחה מציבים אומדן בקרה וכך אפשר לעקוב.

השלב השני הוא הגעה לנקודת היעד, כשהמקדח מגיע ליעדו הוא מוחלף באחר. המקדח החדש שחובר הוא זה שמבצע את הקידוחים האופקיים בזמן אמת. חילוף המקדח מביא לפעולה בה הקידוח מבוצע בכיוון ההפוך, עד לנקודות הפתיחה, דבר אשר מביא את הקוטר הרצוי ביותר לקידוח.

לאחר מכן מגיע שלב הכנסת הצינורות. לראש הצינור מתחבר ראש קידוח בקוטר גדול יותר זאת על מנת לעזור לתהליך הכנסת הצינור לבור. הקוטר שנוצר בעקבות הקידוח מתרחב ולאחר מכם הצינור מוכנס ברכות, עד אשר מגיע ליציאה הדרושה.

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת קידוחים אלו עבור פריסת תשתיות תקשורת, חשמל וכדומה. את הקידוח ניתן לבצע באורך של 300 מטרים ויחד עם זאת ניתן גם לקדוח בעומקים גדולים, כאשר הכל נעשה בכלים מתקדמים ומיוחדים.

צפו בהדמיה: