ניווט: עמוד הבית // על פרויקטים בתחום הקידוחים האופקיים

על פרויקטים בתחום הקידוחים האופקיים

הפרויקטים שמבצעת חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות, מבוצעים עבור גופים גדולים ומגוונים כמו חברות תשתית, תאגידי מים, רשויות מקומיות, חברות תקשורת ועוד. כך למשל, לחברה פרויקטים רבים של קידוח ביוב באורכים שונים עבור חברות מים, קידוח צינורות ניקוז, קידוחי תשתית עבור חברת החשמל (כולל קידוח בסלע) ועוד.

קידוח אינטגרליקידוחים אלו כולם הם קידוחים אופקיים, כלומר קידוחים המבוצעים לאורך הקרקע ולא לעומקה. הם נועדו לפרוס תשתיות מסוגים שונים (חשמל ותקשורת לדוגמא), קווי מים ועוד, מתוך רצון שהתשתית הנפרסת לא תפריע לתנועה, לא תהווה סכנה לאוכלוסייה וכמובן לא תהיה חשופה למפגעים ולתקלות.

הפרויקטים של חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבוצעים על ידי אנשי המקצוע המנוסים ביותר מהשורה הראשונה, כדי לפרוס את התשתית בצורה היעילה ביותר עבור מזמין השירות וכדי שהתשתית תיהנה ממצב של מינימום תקלות.

דוגמאות ליתרונות של קידוחים אופקיים

ניקח לדוגמא את הפרויקטים שאותם ביצעה החברה בתחום החשמל: קידוחים אופקיים באורכים של עשרות מטרים עבור חברת החשמל. כידוע, קווי חשמל הנפרסים מעל הקרקע חשופים למפגעי מזג האוויר, הם עלולים לסכן את התושבים – ולכן אנו רואים במיוחד בשכונות חדשות, שקווי החשמל נפרסים מתחת לקרקע. כך הם פחות חשופים ופחות מסכנים את התושבים.

סוג פרויקטים ייחודי שבו מתמחה חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות הוא קידוח בסלע. אחת העבודות שביצעה החברה הוא 3 קידוחים אופקיים בסלע של צינור 8" באורך 90 מטרים עבור חברת החשמל. פרויקט זה נועד לבסס תשתית על גבי קרקעות קשות שלא מתאימות לכך בצורה אחרת. הקוטר של קידוח בסלע הוא לרוב קטן משמעותית בהשוואה לקידוחים מסוגים אחרים, ולכן נדרש דיוק רב בעבודה.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות