על מה חשוב לתת דגש לפני קידוחים אופקיים?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

ציוד מקצועי, רמת תכנון, פריסה רחבה, מקצועיות ובטיחות – אלו הם רק חלק מהיתרונות בפניה לחברה מנוסה בכל הקשור לנושא של קידוחים אופקיים. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מסוגלת לבצע סוג קידוחים זה בדרך הנכונה והבטוחה ביותר ממגוון סיבות.

כמו בכל דבר בחיים, ניסיון משחק תפקיד חשוב בלקיחת ההחלטות שלנו. פניה לחברה נכונה ומנוסה חשובה מאד ועשויה להכריע בכל הקשור לצליחת העבודה או המטרה. הדבר אף נכון עוד יותר בתחום הקידוחים האופקיים, כי בחירה בחברה לא מנוסה מספיק עלולה להביא לבזבוז זמן יקר ועלויות תיקון וטיפול יקרות יותר ממה שחשבתם תחילה.

מקצועיות וניסיון העלויות הכרוכות בתכנון לקוי של קידוח

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מנוסה ומקצועית, עימה תוכלו להגיע לתוצאה הנחוצה מהסיבות הבאות:

רמת תכנון גבוהה – תכנון מקיף של העבודות עוד בטרם ההגעה למתחם הקידוח והצורך העיקר להימנע מהפרעה לשגרת חיי היומיום. חברה טובה תוכל להעריך את כל המרכיבים, בלי קשר לקידוח האופקי.

בטיחות –  חברה מנוסה נערכת לכל סיטואציה צפויה בהתאם לסביבה ולמזג האוויר ביום העבודות. הבטיחות בתחום הזה היא חשוב מאד, מאחר ועלולים להיווצר נזקים לרכוש או לפועלים השונים, אם לא נערכים כיאות.

ציוד משוכלל – ניסיון של חברה בתחום הקידוחים מהווה קידום פרויקט ביעילות ומהירות. ברגע שיש ניסיון לצד מקצועיות יעשה שימוש נרחב  בציוד חדשני ומתקדם. ניסיון וידע זה כח – דבר אשר עשוי בהלחט להביא לחיסכון כספי וזמן.

בהדמיה שלפניכם תוכלו לראות כיצד הקידוח האופקי עובד בזמן אמת באדמה סלעית וקשה:

נגישות