ניווט: עמוד הבית // על מה חשוב לתת דגש לפני קידוחים אופקיים?

על מה חשוב לתת דגש לפני קידוחים אופקיים?

ציוד מקצועי, רמת תכנון, פריסה רחבה, מקצועיות ובטיחות – אלו הם רק חלק מהיתרונות בפניה לחברה מנוסה בכל הקשור לנושא של קידוחים אופקיים. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מסוגלת לבצע סוג קידוחים זה בדרך הנכונה והבטוחה ביותר ממגוון סיבות.

כמו בכל דבר בחיים, ניסיון משחק תפקיד חשוב בלקיחת ההחלטות שלנו. פניה לחברה נכונה ומנוסה חשובה מאד ועשויה להכריע בכל הקשור לצליחת העבודה או המטרה. הדבר אף נכון עוד יותר בתחום הקידוחים האופקיים, כי בחירה בחברה לא מנוסה מספיק עלולה להביא לבזבוז זמן יקר ועלויות תיקון וטיפול יקרות יותר ממה שחשבתם תחילה.

מקצועיות וניסיון העלויות הכרוכות בתכנון לקוי של קידוח

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מנוסה ומקצועית, עימה תוכלו להגיע לתוצאה הנחוצה מהסיבות הבאות:

רמת תכנון גבוהה – תכנון מקיף של העבודות עוד בטרם ההגעה למתחם הקידוח והצורך העיקר להימנע מהפרעה לשגרת חיי היומיום. חברה טובה תוכל להעריך את כל המרכיבים, בלי קשר לקידוח האופקי.

בטיחות –  חברה מנוסה נערכת לכל סיטואציה צפויה בהתאם לסביבה ולמזג האוויר ביום העבודות. הבטיחות בתחום הזה היא חשוב מאד, מאחר ועלולים להיווצר נזקים לרכוש או לפועלים השונים, אם לא נערכים כיאות.

ציוד משוכלל – ניסיון של חברה בתחום הקידוחים מהווה קידום פרויקט ביעילות ומהירות. ברגע שיש ניסיון לצד מקצועיות יעשה שימוש נרחב  בציוד חדשני ומתקדם. ניסיון וידע זה כח – דבר אשר עשוי בהלחט להביא לחיסכון כספי וזמן.

בהדמיה שלפניכם תוכלו לראות כיצד הקידוח האופקי עובד בזמן אמת באדמה סלעית וקשה:

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות