ניווט: עמוד הבית // מה חברות קידוחים צריכות לדעת לפני קידוחים אופקיים?

מה חברות קידוחים צריכות לדעת לפני קידוחים אופקיים?

קידוחים אופקיים - תמונה: FRAC
קידוחים אופקיים – תמונה: FRAC

אם אתם קבלן או חברת תשתית וזקוקים לקידוח, ניתן להניח שאחד הדברים החשובים לכם ביותר הוא שהקידוח האופקי שאתם מתכננים לא יארך זמן רב – שכן אתם אחראים על מספיק עניינים אחרים. הדבר בהחלט אפשרי ברוב המקרים, אבל כדי שהוא יהיה אפשרי, מומלץ להיערך אליו כמו שצריך – ולפחות למסור לחברת הקידוחים המבצעת כמה פרטים בסיסיים. למשל:

  • מטרת הקידוח וסוג הקידוח – אם מדובר בקידוח של קווי חשמל או תקשורת, אם יש צרוך לבצע קידוחים אנכיים או קידוחים אופקיים, וכמובן מה התוואי שבו צריכה לעבור התשתית.
  • סביבת הקידוח – הכוונה היא לכבישים, שבילים סלולים, תשתית ואלמנטים בולטים במקום שעלולים לפגוע במשהו בעבודות הקידוח המתוכננות. לא תמיד חברות קידוחים מגיעות לשטח ולכן חשוב לדעת מראש כמה שיותר על הסביבה.
  • קידוחים אחרים באזור – לא תמיד אנחנו יודעים איזו תשתית הונחה באזור המתוכנן לקידוח. במדינת ישראל קיימים שטחים רבים שבהם תשתית ישנה במיוחד, ועל מנת לדעת מה מסתתר בתוך הקרקע מומלץ לבצע בדיקה ואיתור תשתיות (שירות שאנו מספקים).
  • אופי הקרקע – קרקע סלעית למשל, או קטע מהקידוח שמאופיין בסלעים, צפויים להיות בעייתיים לקידוח בכלים הסטנדרטיים. לכן, מומלץ להעביר לחברה גם נתונים על אודות הקרקע.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות