ניווט: עמוד הבית // כל מה שצריך לדעת על קידוח בדחיקה

כל מה שצריך לדעת על קידוח בדחיקה

קידוחים אופקיים נחשבים לסוג הקידוח הפופולרי ביותר כיום. אלא שיש מגוון רחב של קידוחים אופקיים. במאמר זה נעסוק בקידוח בדחיקה, המיועד לקידוח למרחקים קצרים ובשטח עירוני.

כשבמצעים קידוח באדמה, יש צורך לפנות את אותה אדמה שהוצאה החוצה עם סיום העבודות, אלא שבקידוח בדחיקה, אין צורך לעשות זאת, זאת מכיוון ששימוש בשיטה זו, זאת בניגוד לשיטות רבות אחרות, אינו גורם למטרד ולא דורש פיקוח מיוחד ו/או סגירת כבישים במהלך עבודות הקידוח.

היתרונות של קידוח בדחיקה

למעשה, בניגוד לשיטות אחרות שבעת השימוש בהן נדרשת חסימת כבישים ו/או שימוש במשטרת ישראל, בקידוחים אלו אין צורך בכך, והחיים נמשכים כסדרם.

קידוח בסלע HDD

לכן, שיטה זו נחשבת יעילה, נוחה ובטוחה, ונעשה בה שימוש במקומות רבים, בדרך כלל, כפי שציינו, בשטח עירוני, כמו למשל בעת פריסת והתקנת כבלי תקשורת (אינטרנט, טלפון, טלוויזיה וכו') בבניין מסוים.

כמו כן, אם רוצים לחבר בניין או קבוצת בניינים לרשת החשמל, בדרך כלל מבצעים זו על ידי העברת כבלי חשמל בצורה תת קרקעית ולא יעילה, במקום לעשות זאת בעזרת קידוח בדחיקה – שיטה שלה יתרונות רבים על פני שיטות אחרות.

חשיבות הציוד

בכל אופן, לא כל חברת קידוחים יכולה לבצע קידוח בדחיקה, שכן על החברה להחזיק בציוד איכותי ואמין, שיעזור לבצע את העבודות בצורה היעילה ביותר, במינימום זמן ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים.

בדרך כלל, המכונה שעימה מבצעים קידוחים אלו הינה P-80 – מכונה שבעזרתה ניתן לבצע קידוחים בקוטר מקסימלי של 10 צול לאורך של 25 מטרים לכל היותר.

שיטת קידוח בדחיקה, כפי שהסברנו, נחשבת למובילה בתחום וכזו המספקת מענה לגופים רבים במשק הישראלי, לרבות חברת החשמל, רשויות מקומית, חברות תקשורת וחברות בנייה ותשתיות.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות