ניווט: עמוד הבית // כיצד קידוחים אופקיים יכולים למנוע נזקים לפרויקט תשתית?

כיצד קידוחים אופקיים יכולים למנוע נזקים לפרויקט תשתית?

פרויקט תשתית, בין אם זו תשתית של בזק, תשתית של חברת החשמל או אולי תשתית של מערכות מים שונות, עשוי להיות מורכב במיוחד ופעמים רבות גם בעייתי מאד. הדבר נכון בעיקר כשמדובר באזור עירוני, אזור שיש בו לא מעט מבנים, תשתיות קיימות נוספות וגם אלמנטים שונים בשטח כולו. באמצעות קידוחים אופקיים, המאפשרים רמת דיוק גבוהה מאד וגם עבודה בטוחה יותר, אפשר למנוע נזקים לפרויקט עצמו ולסביבה כולה.

איך זה עובד?

site-1374593_640קידוחים אופקיים מיועדים לסוגים שונים של פרויקטים: הנחת תשתיות קווי ביוב, קווי מים, קווי תקשורת, גז ואפילו צנרת תעשייתית. קידוחים מסוג זה שונים מקידוחים אנכיים והם נעשים לעומק הקרקע, בזווית של 90 מעלות. מסיבה זו הם יעילים הרבה יותר, חסכוניים הרבה יותר ובעיקר – אינם פוגעים בסביבה. בעזרת מכונות קידוח חדשניות ומתקדמות מבצעים את עבודות הקידוח בשטח עצמו, גם כשמדובר בקרקע מאתגרת מאד, כמו קרקע חולית או קרקע סלעית.

מכונות הקידוח משתמשות בנוזל או באוויר, המוזרמים אל עומקי הקרקע בלחץ גבוה במיוחד. הלחץ הזה מאפשר למים או לאוויר לחתוך את הקרקע, את הסלע או את החול, ולצאת החוצה יחד עם העפר עצמו. כשמדובר בקרקע רכה מאד, אפשר לשנות את כיוון הקידוח ואף את נתיב הצינור. כשמדובר בקרקע שאיננה יציבה, משתמשים בצינור כפול, המונע את התמוטטות דפנותיה אל בור הקידוח.

בעזרת קידוחים אופקיים ולאור השימוש במכונות הקידוח החדשניות, ניתן לבצע את העבודה עצמה בצורה מדויקת יותר ולהתאים אותה לכל סוג של קרקע. הדיוק הזה עוזר למנוע נזקים בסביבה וגם בקרקע עצמה ואפילו בתשתיות אחרות בשטח, אם הן קיימות בו. כך, ניתן לחסוך עלויות גבוהות ולהגיע אל התוצאות הרצויות מבלי לבזבז על העבודה זמן יקר.

מי מציע את השירות?

עבודות קידוחים אופקיים מוצעות על ידי חברות המתמחות בתחום כמו חברת ש.ע.ר קידוחים. החברה מציעה סוגים נוספים של קידוחים ומאפשרת לכל לקוח הפונה אליהן לקבל את השירות הנכון לו ביותר. החברה נעזרת בפיתוחים האחרונים בתחום ומנצלת את יתרונותיהם הרבים של הקידוחים האופקיים כדי להביא להצלחתו של הפרויקט.

 

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות