ניווט: עמוד הבית // העלויות הכרוכות בתכנון לקוי של קידוח

העלויות הכרוכות בתכנון לקוי של קידוח

חברות תקשורת ותשתית, רשויות מקומיות, קבלנים וגופים נוספים זקוקים במהלך פעילותם השוטפת לעבודות קידוחים מסוגים שונים. לרוב מדובר בפרויקטים מסוג קידוחים אופקיים. פרויקטים אלו דורשים חברות קידוחים מקצועיות ואמינות, שיבצעו את העבודה באופן המקצועי ביותר, בהפרעה מינימלית לסביבה ותוך מחויבות ללקוח ולתוצאות.

כל קידוח, בין אם מדובר בקידוח HDD, קידוח בסלע, קידוח לניקוז ועוד – דורש מחשבה ותכנון. כאשר העבודה מבוצעת לאחר תכנון ומחשבה, ניתן להבטיח כי:

  • העבודה תיעשה תוך הפרעה מינימלית באזור הקידוח.
  • העבודה תיעשה בתוך פרק הזמן המינימלי האפשרי.
  • התוצאות תהיינה טובות ואמינות.
  • הלקוח יחסוך סכומי כסף מתקלות שעלולות להתרחש מתכנון לקוי.

מה קורה כשהקידוח מבוצע ללא תכנון יסודי?

העלויות הכרוכות בתכנון לקוי של קידוחחשוב לציין שקידוחים שמבוצעים ללא תכנון ראוי, עלולים בחלק מהמקרים לגרום, מלבד לנזק, גם להוצאות לא מעטות. כך למשל, יש להכיר את השטח שבו מבוצעת העבודה ולהתאים לו את סוג הקידוח. באופן זה, עבור קרקע סלעית יותאם קידוח בסלע ועבור קרקע מסוג אחר, קידוח אחר. ביצוע קידוח שאינו מתאים לסוג הקרקע עלול להוביל למסקנה שיש לבחור בשיטה אחרת – ולא רצוי שזה יקרה תוך כדי העבודה, כאשר הצוותים בשטח. זכרו – כל יום שבו הצוותים בשטח מאריך את משך העבודה וכמובן עולה לכם כסף.

בנוסף, תכנון קידוח יסודי יאפשר לכם לא להפריע למהלך התנועה התקין באזור הקידוח. בכבישים סואנים, שבהם ניתן לבצע זאת, מבוצע קידוח אינטגרלי. ניתן לקדוח בשיטה זו למרחק של עד 300 מטרים באופן מיטבי, וזאת מבלי לחסום כבישים (ולכן אין צורך בשוטרים). כאשר הדבר מתאפשר, אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות ממליצים לבחור בשיטות אלה, שחוסכות ללקוחותינו סכומי כסף גדולים עבור ימי עבודה.

ההמלצה: שירות ייעוץ לקידוחים

לאחר שהבנו את חשיבות התכנון בביצוע קידוחים אופקיים וקידוחים נוספים, נציין כי חברתנו מציעה שרותי ייעוץ לקידוחים על מנת שבפרויקטים שלכם לא תהיינה תקלות שיביאו לעיכוב בלוח הזמנים או לחסימת כבישים – שכן כל טעות כזו משבשת את סדר היום ומביאה להוצאות רבות. יועץ לקידוח יסייע לכם לבחור בפתרון המותאם לכם ביותר לאחר שיגיע לשטח ויסקור את כל מאפייני הפרויקט.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות