ניווט: עמוד הבית // הכלים שבהם משתמשות חברות הקידוח

הכלים שבהם משתמשות חברות הקידוח

קידוחים אופקיים, שונים ומיוחדים המכינים את השטח להנחת התשתיות דורשים שימוש בכלים ובציוד חדשני, משכולל ויקר. הציוד מכיל טכנולוגיות רבות, בעיקר כאשר מדובר על משימות קשות במיוחד כמו חפירה וקידוח מתחת לצירי תנועה, כבישים או סביבה אחרת – בלי לפגוע בשגרת החיים והיומיום. הקידוחים והחפירות מכינים את הקרקע להנחת צינורות וכבלים בעיקר, לדוגמה: צינור מים או ביוב, הנחת כבלים, סיבים אופטיים, ושאר ציוד שנדרש להטמין אותו בקרקע בצורה אופקית. 

כאמור, כדי לבצע ולממש את כל המשימות המאתגרות הללו, דרושים כלים חזקים ומשוכללים. הנה כמה מהם הנמצאים בעבודה שוטפת בחברת ש.ע.ר קידוחים:

  • ציוד חודר סלעים – תחום זה מכיל את ציוד הקצה שבו אנו משתמשים כדי לקדוח ולחפור בתוך קרקע קשה במיוחד, כמו סלעים גדולים וקשים. כדאי לדעת כי ציוד זה לא דרוש בכל קידוח (בשטח חולי כמו במישור החוף או גוש דן), אך הוא כן יסייע במקרים של קידוח בסלע באזורים קשים לחפירה. 
  • מכונות מדידה מדויקות – כדי לדעת איפה יש לבצע את הקידוח, באיזה עומק ובאיזה היקף, על החברה לדעת מבעוד מועד מהם מאפייני השטח. כיום, ציוד המדידה החדש מאפשר דיוק מירבי שמסייע לתכנון הקידוח בצורה מעולה.
  • צינורות – לרוב אנו מכירים צינורות גמישים וחלשים כמו צינור גינה. חברות קידוחים מקצועיות משתמשות בצינורות גמישים אך חזקים, בדרך כלל מחומרים מורכבים. חשוב מאוד לבחור בצינורות חזקים במיוחד, כדי למנוע תקלות ובעיות בתשתית בעתיד.קידוח לקווי ביוב
  • מכונות קידוח – החלק החשוב ביותר בביצוע קידוח אופקי הוא שימוש במכונות קידוח חזקות, חדשות ומתקדמות המאפשרות ביצוע עבודת קידוחים לאורך הרצוי ובקוטר משמעותי, תוך שמירה על דיוק מקסימלי. ש.ע.ר קידוח ותשתיות מחזיקה במספר מכונות קידוח חדשות ומתקדמות, המאפשרות גמישות מקסימלית והתאמה לכל סוגי הקידוח המבוקשים.

כאשר אתם מעוניינים בביצוע קידוחים אופקיים, ודאו מול חברת הקידוחים שהיא משתמשת בכלים ובציוד הרשומים מעלה כדי לבצע את הקידוח. שימוש בכלים אלו על ידי צוות מיומן יאפשר קבלת תוצאות אופטימליות ואפקטיביות במינימום זמן.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות