באיזה אופן קידוחים אופקיים איכותיים מתאימים לפריסות תשתית?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

קידוחים אופקיים נחשבים לפתרון המועדף והטוב ביותר להנחת תשתיות ולפריסתן, בעיקר בערים גדולות כמו יישובי המרכז וגוש דן. באמצעות קידוח אופקי ניתן לפרוס מגוון סוגים של קווי תשתיות, לרבות הנחה ופריסה של קווי תקשורת, של כבלי חשמל וגם של קווי תשתיות גז, מים וביוב. באמצעות קידוחים אופקיים על ידי חברת שער קידוחים ניתן לבצע את העבודה ללא הפרעה לסביבה וללא פגיעה באיכות החיים ובשגרה של התושבים באזור. ראוי לציין כי קידוחים אופקיים חוסכים גם בעלויות ומאפשרים לבצע עבודות מורכבות של הנחת תשתית ביעילות כלכלית ותוך חיסכון בזמן ובמשאבים.

יתרונות רבים לקידוח אופקי

bulldozer-410115_640בעבר לא היה מנוס, אלא לפרוס תשתיות באמצעות קידוחים אנכיים. כיום, חברת שער קידוחים מציעה פתרונות חדשניים, יצירתיים ומתקדמים לפריסת תשתיות שונות באמצעות קידוח אופקי. את הקידוח האופקי מתחילים רק לאחר תכנון מקצועי וקפדני, מאחר שיש לדגום את סוג הקרקע ולוודא כי ניתן לבצע בתוואי השטח קידוח אופקי. כמו כן, יש לבדוק תשתיות קיימות באזור הקידוח כדי להימנע מפגיעה בתשתיות קיימות וכדי לבחור את עומק הקידוח, כאשר ניתן לבצע את הקידוחים בעומקים שונים, בהתאמה מלאה לדרישות מזמין העבודה.

יודגש כי קידוחים אופקיים מבוצעים תוך מינימום פגיעה בסביבה וללא הפרעה לחיי התושבים באזור. כך לדוגמה, ניתן לפרוס תשתית חדשה של קווי חשמל, תקשורת, גז, מים או ביוב, מתחת לכביש או לעורק תחבורה מרכזי, ללא צורך בסגירת התנועה ובגרימת מטרד לתושבי העיר והאזור. מעבר לכך, אין גם הפרעה לתנועת הולכי הרגל וניתן לצמצם את עלויות כוח האדם, מאחר שאין צורך לחסום כבישים ומדרכות, להזמין פקחים או שוטרים להסדרת התנועה וכיוצא באלה.

חיסכון בזמן ומשאבים

חברת שער קידוחים מתכננת את הפרויקט מראש, בודקת את סוג הקרקע, בוחנת את קיומן של תשתיות תת קרקעיות ושולחת למקום את הציוד הנדרש להשלמת המלאכה במינימום זמן. במהלך הפרויקט מקפידים על כללי הבטיחות בעבודה כדי להימנע מפגיעה ברכוש ובחיי אדם, וכך ניתן להשלים את העבודה בזמן קצר יחסית בהשוואה לשיטות קידוח אחרות. לכן, מדובר גם בחיסכון כלכלי משתלם עבור מזמין העבודה.

נגישות