אילו סוגי תשתיות ניתן לאתר לפני קידוחים אופקיים?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

 

קידוחים אופקיים (תמונה: marcolm)תחום איתור התשתיות צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות, עקב ריבוי המפגעים והנזקים הרבים הנעשים לתשתיות על ידי עובדים לא מיומנים. במדינת ישראל, לעומת שאר העולם, ישנן מעט חברות המסוגלות לבצע בדיקות אלו בעזרת שימוש בציוד טכנולוגי. ש.ע.ר קידוח ותשתיות, היא אחת החברות המובילות בתחום, בעלת מומחיות ומוניטין בקידוחים אופקיים ובבדיקה ובאיתור תשתיות.

למה הבדיקה כל כך חשובה?

מרבית השטחים העירוניים מתועשים ובנויים, קיימות תשתיות רבות, שהונחו לפני שנים, שאיש אינו יודע על קיומן ולא מבוצע אחריהן מעקב שוטף. איתור תשתיות אלו, בעזרת מכשור מתקדם, מסייע להמנעות מנזקים אפשריים לתשתיות הקיימות. בזכות הבדיקה ניתן למנוע נזקים וניתוקים באסקפת חשמל, מים גז, תקשורת ועוד. הפתרון הטכנולוגי הזה מאפשר לחסוך כסף, זמן והרבה עוגמת נפש.

איך מתבצעת הבדיקה?

איתור תשתיות, בעזרת ציוד אלקטרומגנטי, פותר את בעיית התשתיות התת קרקעיות ומתבצע ללא כל הרס.
האמצעי מורכב ממשדר, השולח את האות על גבי התשתית המתכתית, ומקלט ייעודי, אשר קולט את השדה המגנטי ומספק חיווי על המצאות ומיקום התשתית.

אלו הן סוגי התשתיות הניתנות לאיתור ע"י הציוד הטכנולוגי:

  • חשמל, טלפון, כבלים (תשתיות כבילה).
  • מים, גז, ביוב, ניקוז, דלק, חומרים מסוכנים.

לאחר הבדיקה – ביצוע קידוחים אופקיים

קידוחים אופקיים הם קידוחים שנעשים על מנת לפרוס תשתיות תת קרקעיות. על מנת להתמודד עם סוגי קרקעות שונים יש צורך בהחזקת ציוד מתקדם. לאחר שמבוצעת הבדיקה לאיתור תשתיות הציוד המשוכלל יסייע בפריסת תשתיות חדשות בצורה מהירה ונוחה, גם במקומות עם גישה מוגבלת. בעזרת תכנון מתקדם וניסיון רב, בשילוב עם הציוד המשוכלל, חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות תוודא שכל תהליך הקידוח לא יהווה שום מטרד עבור הציבור.

מקצועיות ובטיחות מעל הכל

חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות, בעלת מוניטין של 17 שנים, בקידוחים אופקיים. החברה מתמחה בכל סוגי הקידוחים האופקיים, המהווים את תחום המומחיות המרכזי שלה. חברת ש.ע.ר מתחייבת לתוצאות ולעמידה בזמנים, ללא כל פגיעה בפן הבטיחותי.