ניווט: עמוד הבית // 5 יתרונות בביצוע קידוחים אופקיים על ידי חברה מנוסה

5 יתרונות בביצוע קידוחים אופקיים על ידי חברה מנוסה

פנייה לחברה מנוסה בכל נושא שהוא היא חשובה מאין כמוה וקובעת לא מעט באשר לסיכויי ההצלחה של עבודה. הניסיון של החברה מלמד על מקצועיות, מוכיח את הצלחתה לאורך השנים ומכשיר אותה להתמודד עם כל האלמנטים שכלולים בעבודה ובמיוחד, בכל הנודע להפתעות שעלולות לצוץ. במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר על קידוחים ובמיוחד על קידוחים אופקיים.

קידוחים אופקיים מיועדים למעשה לפריסת תשתיות מתחת לקרקע, תוך כדי הימנעות מהפרעה לסביבה. קידוחים אלו נחוצים בעיקר לאזורים מסוימים שמתאפיינים בצפיפות, כמו למשל אזור גוש דן המאופיין בבנייה רוויה. הבנייה באזורים אלו, שיש לה ביקוש נרחב, כרוכה ותלויה באופן פריסת התשתיות מבלי להפריע לסביבה ולכן, קידוחים אופקיים מעניקים מענה מצוין עבור כך. כמו כן, קידוח אופקי נועד על מנת להתמודד עם קרקע סלעית ועם סוגי קרקעות אחרים שנפוצים בישראל.

מה תרוויחו מפניה אל חברה מנוסה בתחום?

קידוח אופקי - העברת תשתיות תקשורת - עבור סלקום
קידוח אופקי – העברת תשתיות תקשורת – עבור סלקום

חברות קידוחים מנוסות, כמו ש.ע.ר קידוח ותשתיות, מסוגלות לבצע קידוח אופקי בדרך הטובה ביותר מכמה וכמה סיבות. להלן חמש מהם:

  1. ציוד משוכלל – ככל שהחברה מנוסה יותר ובעלת מוניטין, כך היא תעשה שימוש נרחב בציוד מתקדם, חדשני ורלוונטי. הניסיון של החברה יוצר אצלה ואצל אנשיה ידע רב ולכן סביר להניח שהיא תדע לעשות שימוש נכון בציוד מתקדם, שיכול לקדם את הפרויקט ביעילות ובעיקר במהירות, מה שיחסוך זמן וכסף.
  2. פריסת תשתיות רחבה – על מנת שתשתית תהיה רחבה, חברת קידוחים צריכה להכיר את הקרקע ולהגיע גם למקומות שהגישה אליהם לא קלה. על כן, חברה מנוסה שכבר ביצעה קידוחים בסוגי קרקע שונים, תדע להתמודד עם האתגר על הצד הטוב ביותר.
  3. רמת תכנון גבוהה – חברה מנוסה תדע להעריך את כל מרכיבי הפרויקט, שלא כוללים רק קידוח אופקי, אלא תכנון מקיף טרם ההגעה למקום הקידוח והימנעות מהפרעה לציבור.
  4. מהירות ומקצועיות – חברה מנוסה תדע לבצע עבודה מהירה ומקצועית ובהתאם לדרישות הלקוח. מכיוון שהחברה כבר ביצעה עבודות רבות, היא תדע איך להתאים את עצמה בצורה המקצועית ביותר לזמני הפרויקט.
  5. בטיחות – הבטיחות בעבודת הקידוחים היא חשובה מאין כמוה, מכיוון שהיא עלולה להסב נזקים בגוף לעובדים ולסביבה ולהסב נזקים לרכוש או לפרויקט עצמו. חברת קידוחים מנוסה תדע להימנע מראש ממצב שכזה ולהיערך לכל סיטואציה בהתאם.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות