5 יתרונות בביצוע קידוחים אופקיים על ידי חברה מנוסה

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

פנייה לחברה מנוסה בכל נושא שהוא היא חשובה מאין כמוה וקובעת לא מעט באשר לסיכויי ההצלחה של עבודה. הניסיון של החברה מלמד על מקצועיות, מוכיח את הצלחתה לאורך השנים ומכשיר אותה להתמודד עם כל האלמנטים שכלולים בעבודה ובמיוחד, בכל הנודע להפתעות שעלולות לצוץ. במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר על קידוחים ובמיוחד על קידוחים אופקיים.

קידוחים אופקיים מיועדים למעשה לפריסת תשתיות מתחת לקרקע, תוך כדי הימנעות מהפרעה לסביבה. קידוחים אלו נחוצים בעיקר לאזורים מסוימים שמתאפיינים בצפיפות, כמו למשל אזור גוש דן המאופיין בבנייה רוויה. הבנייה באזורים אלו, שיש לה ביקוש נרחב, כרוכה ותלויה באופן פריסת התשתיות מבלי להפריע לסביבה ולכן, קידוחים אופקיים מעניקים מענה מצוין עבור כך. כמו כן, קידוח אופקי נועד על מנת להתמודד עם קרקע סלעית ועם סוגי קרקעות אחרים שנפוצים בישראל.

מה תרוויחו מפניה אל חברה מנוסה בתחום?

קידוח אופקי - העברת תשתיות תקשורת - עבור סלקום
קידוח אופקי – העברת תשתיות תקשורת – עבור סלקום

חברות קידוחים מנוסות, כמו ש.ע.ר קידוח ותשתיות, מסוגלות לבצע קידוח אופקי בדרך הטובה ביותר מכמה וכמה סיבות. להלן חמש מהם:

  1. ציוד משוכלל – ככל שהחברה מנוסה יותר ובעלת מוניטין, כך היא תעשה שימוש נרחב בציוד מתקדם, חדשני ורלוונטי. הניסיון של החברה יוצר אצלה ואצל אנשיה ידע רב ולכן סביר להניח שהיא תדע לעשות שימוש נכון בציוד מתקדם, שיכול לקדם את הפרויקט ביעילות ובעיקר במהירות, מה שיחסוך זמן וכסף.
  2. פריסת תשתיות רחבה – על מנת שתשתית תהיה רחבה, חברת קידוחים צריכה להכיר את הקרקע ולהגיע גם למקומות שהגישה אליהם לא קלה. על כן, חברה מנוסה שכבר ביצעה קידוחים בסוגי קרקע שונים, תדע להתמודד עם האתגר על הצד הטוב ביותר.
  3. רמת תכנון גבוהה – חברה מנוסה תדע להעריך את כל מרכיבי הפרויקט, שלא כוללים רק קידוח אופקי, אלא תכנון מקיף טרם ההגעה למקום הקידוח והימנעות מהפרעה לציבור.
  4. מהירות ומקצועיות – חברה מנוסה תדע לבצע עבודה מהירה ומקצועית ובהתאם לדרישות הלקוח. מכיוון שהחברה כבר ביצעה עבודות רבות, היא תדע איך להתאים את עצמה בצורה המקצועית ביותר לזמני הפרויקט.
  5. בטיחות – הבטיחות בעבודת הקידוחים היא חשובה מאין כמוה, מכיוון שהיא עלולה להסב נזקים בגוף לעובדים ולסביבה ולהסב נזקים לרכוש או לפרויקט עצמו. חברת קידוחים מנוסה תדע להימנע מראש ממצב שכזה ולהיערך לכל סיטואציה בהתאם.
נגישות