ניווט: עמוד הבית // 5 טיפים לבחירת יועץ לקידוח

5 טיפים לבחירת יועץ לקידוח

כאשר יש צורך בביצוע של קידוח או בבחירת חברה מתוך חברות קידוחים רבות, עומדות בפני הלקוח מספר התלבטויות, שקשורות בהיבטי התכנון.

השאלות שבדרך כלל עולות הן כיצד לבצע את הקידוח, מהי השיטה הנכונה, איזו שיטה תוביל לחיסכון בזמן ובכסף ועוד. המענה לשאלות אלה, לרוב, לא מצוי בידיהם של הגופים המעוניינים לבצע קידוחים אופקיים או קידוחים מכל סוג שהוא.

קידוח צינור 500 מ"מ לקו ביוב עבור תאגיד המים כפר סבא - הגעת הצינור ליעדזו בדיוק הסיבה שבגללה לפני ביצוע קידוחים לקווי חשמל ותקשורת או קידוחים לתשתיות אחרות, יש צורך באנשי מקצוע שיעניקו לכם ייעוץ לקידוחים. כך תוכלו להבטיח שהפרויקט יבוצע בצורה הטובה ביותר, במינימום זמן ובאופן שיביא למטרד מינימלי בעת ביצוע העבודה. הנה כמה עצות לבחירת יועץ לקידוח:

  1. ניסיון בקידוחים – ישנן חברות קידוחים הקיימות בשוק, אך לא כולן מנוסות כפי שאנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מנוסים במשך שנים ארוכות, שבהן אנו מבצעים קידוחים מכל הסוגים באופן מקצועי. ודאו כי החברה שממנה אתם מקבלים ייעוץ לקידוחים בעלת ניסיון בתחום.
  2. ניסיון בייעוץ ובהדרכה – כמובן שהניסיון בלבד לא מספיק. יועץ לקידוח צריך להיות אדם שמגיע מחברה בעלת ניסיון בתחום הייעוץ וההדרכה: ניתן לבדוק זאת באמצעות החברות והגופים איתם הוא עבד בעבר ואף לקרוא מעט על הנושא ולשאול שאלות רלוונטיות.
  3. ביצוע פרויקטים גדולים – אם אתם מעוניינים בביצוע עבודות קידוח בקנה מידה גדול, עליכם לוודא שהיועץ לקידוח בעל ניסיון בייעוץ לפרויקטים שכאלו. ודאו כי הוא מנוסה בעבודה בפרויקטים גדולים ולא בקידוחים קטנים בלבד.
  4. אל תתפשרו על הגעה לשטח – בין אם מדובר בקידוחים קטנים ובין אם מדובר בקידוחים אופקיים למרחקים גדולים ובעומק רב, ייעוץ לקידוחים צריך לכלול הגעה של אנשי המקצוע למקום. אנחנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מגיעים תמיד לאזור הקידוח, סורקים את התכניות של מערכות שקיימות בשטח ולאחר מכן מייעצים איך לבצע את הקידוח.
  5. שאלו גופים שעבדו עם היועץ – אם מדובר ביועץ מנוסה ואתם מעוניינים לדעת כי בוודאות מדובר באדם בעל ניסיון עשיר, ניתן לשאול גופים שונים שאיתם עבד היועץ.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות