5 טיפים לבחירת יועץ לקידוח

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

כאשר יש צורך בביצוע של קידוח או בבחירת חברה מתוך חברות קידוחים רבות, עומדות בפני הלקוח מספר התלבטויות, שקשורות בהיבטי התכנון.

השאלות שבדרך כלל עולות הן כיצד לבצע את הקידוח, מהי השיטה הנכונה, איזו שיטה תוביל לחיסכון בזמן ובכסף ועוד. המענה לשאלות אלה, לרוב, לא מצוי בידיהם של הגופים המעוניינים לבצע קידוחים אופקיים או קידוחים מכל סוג שהוא.

קידוח צינור 500 מ"מ לקו ביוב עבור תאגיד המים כפר סבא - הגעת הצינור ליעדזו בדיוק הסיבה שבגללה לפני ביצוע קידוחים לקווי חשמל ותקשורת או קידוחים לתשתיות אחרות, יש צורך באנשי מקצוע שיעניקו לכם ייעוץ לקידוחים. כך תוכלו להבטיח שהפרויקט יבוצע בצורה הטובה ביותר, במינימום זמן ובאופן שיביא למטרד מינימלי בעת ביצוע העבודה. הנה כמה עצות לבחירת יועץ לקידוח:

  1. ניסיון בקידוחים – ישנן חברות קידוחים הקיימות בשוק, אך לא כולן מנוסות כפי שאנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מנוסים במשך שנים ארוכות, שבהן אנו מבצעים קידוחים מכל הסוגים באופן מקצועי. ודאו כי החברה שממנה אתם מקבלים ייעוץ לקידוחים בעלת ניסיון בתחום.
  2. ניסיון בייעוץ ובהדרכה – כמובן שהניסיון בלבד לא מספיק. יועץ לקידוח צריך להיות אדם שמגיע מחברה בעלת ניסיון בתחום הייעוץ וההדרכה: ניתן לבדוק זאת באמצעות החברות והגופים איתם הוא עבד בעבר ואף לקרוא מעט על הנושא ולשאול שאלות רלוונטיות.
  3. ביצוע פרויקטים גדולים – אם אתם מעוניינים בביצוע עבודות קידוח בקנה מידה גדול, עליכם לוודא שהיועץ לקידוח בעל ניסיון בייעוץ לפרויקטים שכאלו. ודאו כי הוא מנוסה בעבודה בפרויקטים גדולים ולא בקידוחים קטנים בלבד.
  4. אל תתפשרו על הגעה לשטח – בין אם מדובר בקידוחים קטנים ובין אם מדובר בקידוחים אופקיים למרחקים גדולים ובעומק רב, ייעוץ לקידוחים צריך לכלול הגעה של אנשי המקצוע למקום. אנחנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מגיעים תמיד לאזור הקידוח, סורקים את התכניות של מערכות שקיימות בשטח ולאחר מכן מייעצים איך לבצע את הקידוח.
  5. שאלו גופים שעבדו עם היועץ – אם מדובר ביועץ מנוסה ואתם מעוניינים לדעת כי בוודאות מדובר באדם בעל ניסיון עשיר, ניתן לשאול גופים שונים שאיתם עבד היועץ.
נגישות