ניווט: עמוד הבית // קידוח אינטגרלי – באילו מקרים ואיך מתבצע?

קידוח אינטגרלי – באילו מקרים ואיך מתבצע?

קידוח HDD להנחת תשתית חשמל - ש.ע.ר קידוח ותשתיות
קידוח HDD להנחת תשתית חשמל – ש.ע.ר קידוח ותשתיות

כולנו מכירים את הסיטואציה שבה עבודות תשתית המתבצעות בעיר שאנחנו גרים בה, במיוחד בכבישים ראשיים ועמוסים בדרך כלל, מפריעות לשגרת חיינו וגורמות לנו לעמוד בפקקים זמן רב. מדובר בסיטואציה לא מיטבית שמתרחשת לא מעט בישראל אך יש לה פתרון די פשוט במקרים רבים ובהתאם לנסיבות – קידוח אינטגרלי. אז מה קורה כאשר יש צורך בקידוח על מנת להתקין, למשל, קו תקשורת בשטח עירוני צפוף?

מה זה קידוח אינטגרלי HDD?

קידוח אינטגרלי HDD הוא קידוח המתבצע מתחת לפני האדמה, לרוב מתחת לכבישים מהירים על מנת לא להפריע לתנועה השוטפת של כלי הרכב. שיטה זו נועדה לאפשר פריסת תשתיות, כאשר לא ניתן לבצע חפירות ולא ניתן להתקין את אותן תשתיות בשל תנאי השטח.

היתרון הבולט ביותר של קידוח אינטגרלי, הוא האפשרות לקדוח לאורך של עד 300 מטר ובכך לבצע את עבודות הקידוח בלי להפריע לתנועה בכביש. כך למשל במקרה של קידוח החוצה כביש מהיר, אין צורך לחסום את הכביש בכלל. קידוח אינטגרלי הנו קידוח יעיל ונוח, המאפשר לשנות זווית, שיפוע ואת כיוון הקידוח בכל שלב עמוק בתוך הקרקע כל עוד הדבר מתאפשר בהתאם לתנאי השטח.

הפתרון האולטימטיבי כאשר לא ניתן לבצע קידוחים אופקיים

קידוח אינטגרלי HDD הוא הפתרון האולטימטיבי כאשר מתבצעת עבודה בשטחים צפופים, בהם לא ניתן לבצע קידוחים אופקיים. קידוח אינטגרלי אינו אורך זמן רב, ועבודת הקידוח מושלמת תוך ימים ספורים. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת בין היתר קידוחים אינטגרליים HDD, ומשתמשת לשם כך בציוד טכנולוגי מתקדם ובצוות מקצועי ומיומן המבצע את העבודה באופן יעיל ואיכותי.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות