קידוח אינטגרלי – באילו מקרים ואיך מתבצע?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
קידוח HDD להנחת תשתית חשמל - ש.ע.ר קידוח ותשתיות
קידוח HDD להנחת תשתית חשמל – ש.ע.ר קידוח ותשתיות

כולנו מכירים את הסיטואציה שבה עבודות תשתית המתבצעות בעיר שאנחנו גרים בה, במיוחד בכבישים ראשיים ועמוסים בדרך כלל, מפריעות לשגרת חיינו וגורמות לנו לעמוד בפקקים זמן רב. מדובר בסיטואציה לא מיטבית שמתרחשת לא מעט בישראל אך יש לה פתרון די פשוט במקרים רבים ובהתאם לנסיבות – קידוח אינטגרלי. אז מה קורה כאשר יש צורך בקידוח על מנת להתקין, למשל, קו תקשורת בשטח עירוני צפוף?

מה זה קידוח אינטגרלי HDD?

קידוח אינטגרלי HDD הוא קידוח המתבצע מתחת לפני האדמה, לרוב מתחת לכבישים מהירים על מנת לא להפריע לתנועה השוטפת של כלי הרכב. שיטה זו נועדה לאפשר פריסת תשתיות, כאשר לא ניתן לבצע חפירות ולא ניתן להתקין את אותן תשתיות בשל תנאי השטח.

היתרון הבולט ביותר של קידוח אינטגרלי, הוא האפשרות לקדוח לאורך של עד 300 מטר ובכך לבצע את עבודות הקידוח בלי להפריע לתנועה בכביש. כך למשל במקרה של קידוח החוצה כביש מהיר, אין צורך לחסום את הכביש בכלל. קידוח אינטגרלי הנו קידוח יעיל ונוח, המאפשר לשנות זווית, שיפוע ואת כיוון הקידוח בכל שלב עמוק בתוך הקרקע כל עוד הדבר מתאפשר בהתאם לתנאי השטח.

הפתרון האולטימטיבי כאשר לא ניתן לבצע קידוחים אופקיים

קידוח אינטגרלי HDD הוא הפתרון האולטימטיבי כאשר מתבצעת עבודה בשטחים צפופים, בהם לא ניתן לבצע קידוחים אופקיים. קידוח אינטגרלי אינו אורך זמן רב, ועבודת הקידוח מושלמת תוך ימים ספורים. חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבצעת בין היתר קידוחים אינטגרליים HDD, ומשתמשת לשם כך בציוד טכנולוגי מתקדם ובצוות מקצועי ומיומן המבצע את העבודה באופן יעיל ואיכותי.