ניווט: עמוד הבית // קידוחים אופקיים בסלע – מתי יש בהם צורך?

קידוחים אופקיים בסלע – מתי יש בהם צורך?

קידוח בסלע הוא תהליך שמשתמשים בו כאשר הקרקע לקידוח אינה רכה ואינה מאפשרת קידוח 'סטנדרטי' – וקיימים צרכים שונים שבגינם יש צורך לבצע קידוח זה.

granite-stones-62462_640עניין הדיוק בקידוח בסלע הוא ראשון במעלה, מכיוון שבקידוח מסוג זה קודחים בקוטר נמוך יחסית לשאר עבודות הקידוח. היתרון המשמעותי ביותר בקידוח בסלע הוא הפיכת פעולת החפירה ללא רלוונטית, שכן, קודחים ישירות אל תוך הסלע.

מצב עניינים זה הופך עבודות של העברת תשתיות ממקום למקום, באופן מהיר ויעיל כשמדובר באזורים סלעיים וקשים. לטובת פעולות הקידוח אנו משתמשים במכונות ייעודיות לקידוחים המסוגלות לחצוב בסלעים הנעים בקוטרם עד 20" ולאורך עד 200 מטר. איכות הכלים והציוד הם קריטיים לעבודה זו – ציוד חדיש שמסוגל להתמודד עם סלעים הנו בגדר חובה בקידוחים אופקיים מסוג זה, אחרת – הקידוח נדון לכישלון. כמו כן, על הצוות המקצועי להיות מיומן ובעל ניסיון רב בעבודות מסוג זה, על מנת לבצע את העבודה כראוי.

לא רק פריסת תשתית

קידוח בסלע משמש אותנו לא רק לטובת פריסת תשתית ממקום למקום, אלא גם לשמור על הסביבה, על הדרך. כך למשל, באחד הפרויקטים שבו היינו מעורבים, הייתה קיימת דרישה להעתקת עצים ממקומם. בעקבות דרישה זו בוצעו 16 קידוחים בסלע, והעצים הועתקו בשלמותם למקומם החדש.

 

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות