ניווט: עמוד הבית // מה קורה כשבוחרים חברות קידוחים עם ציוד לא מתאים?

מה קורה כשבוחרים חברות קידוחים עם ציוד לא מתאים?

קידוח אופקי - ש.ע.ר קידוחים
קידוח אופקי – ש.ע.ר קידוחים

קידוחים אופקיים הם מצרך מבוקש בקרב גופים רבים – חברות תקשורת, תאגידים גדולים, קבלנים, רשויות מקומיות ועוד. חברות קידוחים רבות משתפות פעולה עם גופים אלו, בביצוע עבודות הקידוחים השוטפות ונקראות לביצוע פרויקטים קטנים וגדולים כאחד. כל אחד רוצה שהעבודה תבוצע כראוי, ללא עיכובים או תקלות מיותרות, ולכן עליכם לבחור חברות קידוחים מובילות שתוכלו לסמוך עליהן.

ניסיון בתחום קידוחים אופקיים הוא קריטי בכל הנוגע לבחירת החברה שלכם. ודאו שהחברה שבחרתם בעלת ניסיון בתחום זה ובתחומים המשיקים לו. במקרה הצורך, בקשו להתייעץ עם אנשי החברה לפני שהם מבצעים את הקידוח ו-ודאו שהעבודה נעשית על פי תכנון מראש. מלבד זאת, דגש חשוב הוא הציוד שבו משתמשת החברה ובאמצעותו מבצעת קידוחים אופקיים. מה קורה כאשר הציוד אינו מתאים?

יותר זמן, יותר כסף, יותר כאבי ראש

  • העבודה מתארכת – ציוד קידוחים מתקדם יעניק לכם שקט נפשי ולחברה אמצעי לסיים את עבודתה במהירות וביעילות. לעומת זאת, ציוד שאינו מתקדם ואינו מתאים לסוג הקידוח המבוקש, יביא להארכת זמן העבודה, להפרעה רבה לתנועה ולשגרה באזור הקידוח ולהמון כאבי ראש מיותרים.
  • סכומי הכסף נשפכים – קידוחים אופקיים שנמשכים הרבה מעבר למתוכנן בשל ציוד לקוי או לא מתאים, דורשים עוד כוח אדם וזמן עבודה, וכולנו הרי יודעים שזמן שווה כסף. בקידוחים מסוימים יש צורך בשוטרים ובאישורים החורגים מהתכנון וכל אלו דורשים הרבה יותר כסף מאשר מה שתוכנן מלכתחילה.
  • אין מענה לבעיות מורכבות – כשהציוד לא מתקדם, בלתי אפשרי להעניק מענה הולם לקידוחים מורכבים, אם יש בכך צורך. למשל, קידוח אינטגרלי באזורים צפופים, או קידוח בסלע.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות