מה קורה כשבוחרים חברות קידוחים עם ציוד לא מתאים?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
קידוח אופקי - ש.ע.ר קידוחים
קידוח אופקי – ש.ע.ר קידוחים

קידוחים אופקיים הם מצרך מבוקש בקרב גופים רבים – חברות תקשורת, תאגידים גדולים, קבלנים, רשויות מקומיות ועוד. חברות קידוחים רבות משתפות פעולה עם גופים אלו, בביצוע עבודות הקידוחים השוטפות ונקראות לביצוע פרויקטים קטנים וגדולים כאחד. כל אחד רוצה שהעבודה תבוצע כראוי, ללא עיכובים או תקלות מיותרות, ולכן עליכם לבחור חברות קידוחים מובילות שתוכלו לסמוך עליהן.

ניסיון בתחום קידוחים אופקיים הוא קריטי בכל הנוגע לבחירת החברה שלכם. ודאו שהחברה שבחרתם בעלת ניסיון בתחום זה ובתחומים המשיקים לו. במקרה הצורך, בקשו להתייעץ עם אנשי החברה לפני שהם מבצעים את הקידוח ו-ודאו שהעבודה נעשית על פי תכנון מראש. מלבד זאת, דגש חשוב הוא הציוד שבו משתמשת החברה ובאמצעותו מבצעת קידוחים אופקיים. מה קורה כאשר הציוד אינו מתאים?

יותר זמן, יותר כסף, יותר כאבי ראש

  • העבודה מתארכת – ציוד קידוחים מתקדם יעניק לכם שקט נפשי ולחברה אמצעי לסיים את עבודתה במהירות וביעילות. לעומת זאת, ציוד שאינו מתקדם ואינו מתאים לסוג הקידוח המבוקש, יביא להארכת זמן העבודה, להפרעה רבה לתנועה ולשגרה באזור הקידוח ולהמון כאבי ראש מיותרים.
  • סכומי הכסף נשפכים – קידוחים אופקיים שנמשכים הרבה מעבר למתוכנן בשל ציוד לקוי או לא מתאים, דורשים עוד כוח אדם וזמן עבודה, וכולנו הרי יודעים שזמן שווה כסף. בקידוחים מסוימים יש צורך בשוטרים ובאישורים החורגים מהתכנון וכל אלו דורשים הרבה יותר כסף מאשר מה שתוכנן מלכתחילה.
  • אין מענה לבעיות מורכבות – כשהציוד לא מתקדם, בלתי אפשרי להעניק מענה הולם לקידוחים מורכבים, אם יש בכך צורך. למשל, קידוח אינטגרלי באזורים צפופים, או קידוח בסלע.
נגישות