טיפים לבחירת חברת קידוח

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

ישנן חברות קידוח שונות בשוק המקומי, אך בבוא היום, כאשר תצטרכו לקדוח ולהתקדם בפרויקטים שלכם, תרצו לקבל את הטוב ביותר. אז בין כל החברות השונות – איך תבחרו את החברה הטובה ביותר, ועל מה אסור להתפשר? הצוות של ש.ע.ר קידוח ותשתיות אספו עבורכם מספר טיפים חשובים:

א. ניסיון רב בקידוחים – כפי שציינו, ישנן כמה וכמה חברות העוסקות בתחום הקידוחים, אך לא לכולן הניסיון החשוב בפרויקטים שונים לאורך זמן. העדיפו חברה ותיקה, מסודרת, מוסמכת ובעלת ניסיון בתחום הקדיחות. השתדלו להתרחק מחברות לא מוכרות שאינן מגיעות עם המלצות.

ב. תכנון וביצוע פרויקטים בהיקף גדול – כאשר ישנה דרישה לקידוחים גדולים, העדיפות היא להשתמש בחברה שלה אמצעים טכנולוגיים חזקים לקידוחים גדולים, וכמובן גם הידע והניסיון. מומלץ לוותר בשלב הזה על חברה המתמחה בקידוחים קטנים או בינוניים. כמו כן, בררו עם לקוחותיה כיצד הייתה העבודה ומהי מידת שביעות רצונם.

ג. הגעה פיזית לשטח – בין אם הקידוח קטן או גדול – אין כמו מראה עיניים בשטח. מומלץ בחום להגיע עם נציגות החברה לשטח המיועד לקדיחה ולבחון את תנאי הסביבה, הקרקע, הפרעות ובעיות שעלולות להיווצר בזמן הקדיחה. 

ד. חוות דעת על החברה – היום, בעידן הרשתות החברתיות, ניתן לברר בקלות מי היו לקוחות החברה, כיצד נעשתה העבודה והאם הם מרוצים. בכל אופן, השתדלו לא להשתמש בשירותי חברת קידוח ללא המלצות וחוות דעת.