ניווט: עמוד הבית // טיפים לבחירת חברת קידוח

טיפים לבחירת חברת קידוח

ישנן חברות קידוח שונות בשוק המקומי, אך בבוא היום, כאשר תצטרכו לקדוח ולהתקדם בפרויקטים שלכם, תרצו לקבל את הטוב ביותר. אז בין כל החברות השונות – איך תבחרו את החברה הטובה ביותר, ועל מה אסור להתפשר? הצוות של ש.ע.ר קידוח ותשתיות אספו עבורכם מספר טיפים חשובים:

א. ניסיון רב בקידוחים – כפי שציינו, ישנן כמה וכמה חברות העוסקות בתחום הקידוחים, אך לא לכולן הניסיון החשוב בפרויקטים שונים לאורך זמן. העדיפו חברה ותיקה, מסודרת, מוסמכת ובעלת ניסיון בתחום הקדיחות. השתדלו להתרחק מחברות לא מוכרות שאינן מגיעות עם המלצות.

ב. תכנון וביצוע פרויקטים בהיקף גדול – כאשר ישנה דרישה לקידוחים גדולים, העדיפות היא להשתמש בחברה שלה אמצעים טכנולוגיים חזקים לקידוחים גדולים, וכמובן גם הידע והניסיון. מומלץ לוותר בשלב הזה על חברה המתמחה בקידוחים קטנים או בינוניים. כמו כן, בררו עם לקוחותיה כיצד הייתה העבודה ומהי מידת שביעות רצונם.

ג. הגעה פיזית לשטח – בין אם הקידוח קטן או גדול – אין כמו מראה עיניים בשטח. מומלץ בחום להגיע עם נציגות החברה לשטח המיועד לקדיחה ולבחון את תנאי הסביבה, הקרקע, הפרעות ובעיות שעלולות להיווצר בזמן הקדיחה. 

ד. חוות דעת על החברה – היום, בעידן הרשתות החברתיות, ניתן לברר בקלות מי היו לקוחות החברה, כיצד נעשתה העבודה והאם הם מרוצים. בכל אופן, השתדלו לא להשתמש בשירותי חברת קידוח ללא המלצות וחוות דעת.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות