טיפים לבחירת חברת קידוח מתאימה

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

לא כל אחד יכול לבצע עבודות קידוח. יותר מכך – לא כל חברת קידוח יודעת לבצע עבודות קידוח כמו שצריך, בטח כשמדובר על קידוחים אופקיים. אלא שלא מדובר במשימה פשוטה עבור הלקוחות. אלו, בדרך כלל פונים לאינטרנט בחיפוש אחר חברות קידוח. אבל איך בוחרים נכון?

"מהי השיטה הנכונה לשטח הספציפי?", "איך נוכל לחסוך בזמן וכסף?", "האם תהיה פגיעה בסביבה?" ועוד. אלו רק חלק מהשאלות שעולות אצל לקוחות המעוניינים להזמין חברת קידוח, ולא משנה סוג הקידוח.

אז כדי להימנע מבעיות מיותרות ותקלות באמצע הפרויקט, כמו ניתוק קווי חשמל ו/או תקשורת, פגיעה בתשתיות וכו', מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת קידוחים מנוסה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה נכונה.

היקף הקידוח

את בחירת חברת הקידוח בצעו לפי גודל העבודה. אם מדובר בפרויקט בקנה מידה גדול, יש לוודא שחברת הקידוח בעלת ניסיון בפרויקטים מהסוג הזה, ולא רק בקידוחים קטנים.

קידוחים אופקיים

בדיקת השטח

בעת הזמנת חברת הקידוח, חשוב לוודא שצוות מטעמה יגיע לשטח כדי לבדוק את המקום לפני העבודות. אם חברת הקידוח לא מתכננת לבקר בשטח שבו יתבצעו הקידוחים, הדבר צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

ניסיון, ניסיון ושוב פעם ניסיון

אולי הדבר החשוב ביותר בעבודות קידוח הוא ניסיון. חברה בעלת ניסיון תעשה עבודה טובה יותר מחברה שלה אין ניסיון כלל. יש לכך כמה סיבות. ראשית, זמן. חברה בעלת ניסיון תבצע את העבודות בצורה מהירה יותר. שנית, סיכון. חברה ללא ניסיון, עלולה לפגוע בתשתיות ולגרום לבעיות מיותרות שיעכבו את העבודות.

בדיקת החברה

לא מספיק לקרוא על החברה שאותה אתם רוצים להזמין באינטרנט. נסו לחפש המלצות אודות החברה מלקוחות שלה בעבר.