ניווט: עמוד הבית // טיפים לבחירת חברת קידוח מתאימה

טיפים לבחירת חברת קידוח מתאימה

לא כל אחד יכול לבצע עבודות קידוח. יותר מכך – לא כל חברת קידוח יודעת לבצע עבודות קידוח כמו שצריך, בטח כשמדובר על קידוחים אופקיים. אלא שלא מדובר במשימה פשוטה עבור הלקוחות. אלו, בדרך כלל פונים לאינטרנט בחיפוש אחר חברות קידוח. אבל איך בוחרים נכון?

"מהי השיטה הנכונה לשטח הספציפי?", "איך נוכל לחסוך בזמן וכסף?", "האם תהיה פגיעה בסביבה?" ועוד. אלו רק חלק מהשאלות שעולות אצל לקוחות המעוניינים להזמין חברת קידוח, ולא משנה סוג הקידוח.

אז כדי להימנע מבעיות מיותרות ותקלות באמצע הפרויקט, כמו ניתוק קווי חשמל ו/או תקשורת, פגיעה בתשתיות וכו', מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת קידוחים מנוסה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה נכונה.

היקף הקידוח

את בחירת חברת הקידוח בצעו לפי גודל העבודה. אם מדובר בפרויקט בקנה מידה גדול, יש לוודא שחברת הקידוח בעלת ניסיון בפרויקטים מהסוג הזה, ולא רק בקידוחים קטנים.

קידוחים אופקיים

בדיקת השטח

בעת הזמנת חברת הקידוח, חשוב לוודא שצוות מטעמה יגיע לשטח כדי לבדוק את המקום לפני העבודות. אם חברת הקידוח לא מתכננת לבקר בשטח שבו יתבצעו הקידוחים, הדבר צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

ניסיון, ניסיון ושוב פעם ניסיון

אולי הדבר החשוב ביותר בעבודות קידוח הוא ניסיון. חברה בעלת ניסיון תעשה עבודה טובה יותר מחברה שלה אין ניסיון כלל. יש לכך כמה סיבות. ראשית, זמן. חברה בעלת ניסיון תבצע את העבודות בצורה מהירה יותר. שנית, סיכון. חברה ללא ניסיון, עלולה לפגוע בתשתיות ולגרום לבעיות מיותרות שיעכבו את העבודות.

בדיקת החברה

לא מספיק לקרוא על החברה שאותה אתם רוצים להזמין באינטרנט. נסו לחפש המלצות אודות החברה מלקוחות שלה בעבר.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות