ניווט: עמוד הבית // חשיבות הקידוח בתכנון פרויקט בנייה

חשיבות הקידוח בתכנון פרויקט בנייה

פרויקט בנייה כולל בתוכו המון תכנון – החל משלבי הבדיקות, זכויות הבנייה וקבלת האישורים, דרך התכנון ההנדסי המקיף ותכניות הבנייה, ועד העלייה על הקרקע. הנחת היסודות ובניית שלד הבניין הם השלבים המרכזיים, אבל נלווים אליהם שלבים נוספים, בהם עבודות קידוח, עיצוב הבניין וסביבתו ועוד.

קידוח לביוב
קידוח לביוב – ש.ע.ר קידוח ותשתיות

את הבניין ובכלל זה את הדירות כולן, יש לקשר אל התשתיות השונות ובהן קווי מים, קווי חשמל, קווי תקשורת וגז. כאשר הבניין עולה על הקרקע, אמורות להיות התשתיות השונות מוכנות ולהגיע לכל דירה ודירה, אך כדי להגיע למצב זה, יש לדאוג לבצע את הקידוחים המתאימים בסביבת הבניין, שיקשרו אותו עם התשתיות השונות.

קידוחים לקווי מים, קידוחי גז וקידוחים לקווי חשמל ותקשורת הם הכרחיים על מנת לאפשר את הקשר בין הבניין לבין התשתיות העירוניות השונות ולכן יש צורך לבצע את הקידוח בשלב מוקדם בפרויקט הבנייה. אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מחזיקים בציוד החדיש ביותר לביצוע כל עבודות החיבור של בניינים ושכונות חדשות אל התשתיות העירוניות. קבלנים המבצעים עבודות בשכונות חדשות מוזמנים להשתמש בשירותינו השונים.

בעת ביצוע קידוח בפרויקט בנייה, יש לקחת בחשבון אלמנטים חשובים:

  • שכונה חדשה או ותיקה? – אם מדובר בשכונה חדשה, הרי שהקידוחים והפרויקט כולו נבנים על קרקע שנבדקה. אם מדובר בשכונה ישנה שבה לדוגמא מבוצע פרויקט פינוי בינוי, יש צורך לבצע את העבודה בזהירות המקסימלית על מנת לא לפגוע בתשתיות קיימות, ולקבל כל מידע חיוני על אזור הקידוח, לפני ביצועו.
  • הקפדה על ביצוע לפי התכנון – כפי שציינו, פרויקטי בנייה הם פרויקטים המתוכננים היטב, ולכן על חברת הקידוחים להקפיד לבצע את עבודתה באופן מדויק על פי התכנון שנקבע.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות