ניווט: עמוד הבית // הפרטים שעל הלקוח לספק לחברת הקידוח

הפרטים שעל הלקוח לספק לחברת הקידוח

לא מעט אנשים פרטיים וחברות מעוניינים בעבודות קידוח שונות, כשכל מקרה לגופו. יש כאלו שזקוקים לקידוחים אופקיים, כאלו שצריכים קידוח לביוב וכאלו שצריכים קידוחים אינטגרליים.

לא משנה באיזה קידוח אתם מעוניינים, חשוב עד מאוד לספק את הפרטים המתאימים לחברת הקידוח בטרם ביצוע העבודות. כך עבודות הקידוח יסתיימו בשלב מוקדם יותר, זאת בניגוד לחברות שלא מקבלות את כל המידע לפני תחילת העבודות, מה שמאט את הפרויקט ומעכב אותו.

לכן, חשוב מאוד לספק מידע רב ככל האפשר על אתר הקידוח לחברה שתבצע את העבודות בו, כדי לקצר הליכים ולא פחות חשוב: כדי להימנע מבעיות בלתי צפויות שעלולות להופיע לאורך הדרך.

אבל איך יודעים איזה מידע לספק לחברת הקידוח? אל דאגה, בשביל זה אנחנו כאן. להלן הפרטים החשובים שכדאי שתספקו לחברת הקידוח בטרם ביצוע העבודות.

האם בוצעו עבודות קידוח במקום בעבר?

על חברת הקידוח לדעת האם הונחו במקום תשתיות או לאו, כדי להיערך בהתאם. אז אם אתם יודעים אם התבצעו במקום עבודות בעבר, חשוב מאוד לדווח על כך לחברת הקידוח. במקרים שבהם אתם לא בטוחים אם התבצעו במקום עבודות (בישראל, שטחים עירוניים מאופיינים בדרך כלל בתשתיות שלא מופיעות בתכניות ואין דרך לדעת על קיומן לפני כן).

קידוחים אופקיים

סוג הקרקע

יש קרקעות קשות ויש קרקעות רכות, יש קרקע סלעית ויש קרקע חלקה. לכן, כדי להיערך בהתאם ולספק את הציוד המתאים, על חברת הקידוח לדעת מהו סוג הקרקע. אז לפני ביצוע העבודות, חשוב לעדכן את חברת הקידוח על איזו קרקע מדובר.

מטרת הקידוח

זהו הנתון החשוב ביותר. לפני ביצוע עבודות עליכם לקבוע יעד ומטרה. לשם מה הקידוח? האם לצורך ניקוז? אולי לשם התקנת קווי חשמל ותקשורת? או שבכלל מדובר על קידוחי גז? והאם אתם מעוניינים בקידוח אופקי או אנכי?

סביבת העבודה

עליכם לדווח לחברת הקידוח מה כוללת סביבת העבודה. האם מסביב יש צמחייה רבה או כבישים שמפריעים? ומה בנוגע להולכי רגל? כל אלו חשובים עד מאוד לעבודות הקידוח.

בכל אופן, חשוב עד מאוד להגיע למקום הקידוח בטרם מעבירים את כל המידע לחברת הקידוח, כדי שתהיו בטוחים שהמידע שהעברתם הוא נכון ב-100 אחוז.

 

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות