ניווט: עמוד הבית // היתרונות הבולטים של קידוחים יבשים וקידוחים רטובים

היתרונות הבולטים של קידוחים יבשים וקידוחים רטובים

לא כל אחד יכול לקדוח, אפילו רחוק מכך. למעשה, גם אלו אשר קיבלו הסמכה לקדוח, לא תמיד עושים זאת בצורה ראויה. קידוח הוא עולם ומלואו; יש לא מעט שיטות קידוח ודרכים שונות, ולכן, על חברת הקידוח להבין את כל השיטות לעומק כדי לספק שירותים ברמה גבוהה.

קידוחים אופקיים

אז כפי שציינו, ישנם לא מעט סוגי קידוחים – מקידוחים אופקיים, דרך קידוחים אינטגרליים ועד לקידוחים בביוב. בנוסף לכך, ישנן שתי שיטות נוספות לקידוח – קידוח יבש וקידוח רטוב – קידוחים אשר בדרך כלל משמשים עבור מטרות של בנייה, בדגש על החדרת כלונסאות אל בטן האדמה, על מנת ליצור יסודות איתנים למבנה שעתיד לקום.

להלן הסבר קצר על כל אחת מהשיטות:

קידוח רטוב: מדובר באחת משיטות הקידוח היותר פופולריות בשנים האחרונות. קידוח רטוב, המבוסס על בנטונייט, נחשב לקידוח יעיל עד מאוד וכזה החוסך רבות בעלויות של כוח אדם ועלויות זמן – מרכיב קריטי כשזה נוגע לעבודות קידוח. בנוסף לכך, קידוח רטוב נחשב לידידותי לסביבה, שכן הוא מורכב מאבקה המכילה מינרליים טבעיים רבים, שלאחר מגיע ישיר עם מים הופכת לצמיגית. בדרך זו ניתן לקדוח בקרקע לחה, מבלי לחשוש כלל מקריסת הבור.

קידוח יבש: עוד לפני שמתחילים בעבודות הבנייה של בניין חדש, יש להניח יסודות, הנחשבים למרכיב החשוב ביותר, שכן היסודות מהווים את הבסיס לבניין כולו. בעזרת קידוחים יבשים ניתן ליצור בסיס חזק ואיתן לבניין, אחרי בדיקה מקיפה של סוג הקרקע כמובן. יש לציין שהציוד שבו נעשה שימוש בקידוחים יבשים נחשב לייחודי ואף יקר, ולכן רק חברות מקצועיות עושות בו שימוש.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות