החשיבות של ציוד מתקדם בקידוחים אופקיים

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

אם אתם רשות מקומית, קבלן תשתיות, חברות תקשורת או תאגיד מסוים, סביר מאוד להניח שתצטרכו להיעזר בשירותיהן של חברות קידוחים על מנת לבצע עבודות שוטפות, בין אם קידוח אופקי קטן או קידוחים שעבודתם נעשית במשך מספר ימים. כדי לבצע את העבודה כמו שצריך, עליכם לבחור בחברה שעליה אתם יכולים לסמוך ותעניק לכם שקט נפשי.

כאשר אתם בודקים חברות קידוחים שונות, הקפידו לוודא קודם כל שמדובר בחברה בעלת ניסיון בקידוחים אופקיים או קידוחים מסוגים שונים, להם אתם זקוקים. אם ישנה אפשרות, בקשו להתייעץ עם אנשי החברה לפני ביצוע הקידוח, שכן ישנה חשיבות לתכנון במקרה זה. נושא חשוב נוסף שיש לשים לב אליו הוא הציוד המתקדם לביצוע קידוחים אופקיים. ודאו כי החברה מחזיקה ציוד מתאים לביצוע העבודות.

היתרונות של הציוד המתקדם

  • החשיבות של ציוד מתקדם בקידוחים אופקייםחיסכון בזמן – מניסיוננו בש.ע.ר קידוח ותשתיות, אין ספק שכאשר הציוד מתקדם, העבודה נעשית באופן חלק ומהיר. הציוד הוא חלק משמעותי בחיסכון בזמן. רק דמיינו לרגע אחד חברות קידוחים שעובדות עם ציוד לא מתאים. הדבר ייקח זמן רב יותר, יביא להפרעה גדולה יותר וסיום העבודה אינו נראה באופק.
  • חיסכון בכסף – כולנו מכירים את המשפט "זמן שווה כסף", ובמקרה של קידוחים אופקיים, הדבר ברור מאוד. עבודה שמתמשכת מעבר לזמן הצפוי בגלל ציוד שאינו מתקדם, דורשת עוד כוח אדם. במקרים מסוימים שבהם מדובר בקידוח אופקי גדול, יש צורך בהפרעה לתנועה, מה שדורש עוד שוטרים ואישורים, או במילים אחרות, הרבה הוצאות לא מתוכננות.
  • מתן מענה לקידוחים מורכבים – כאשר הציוד מתקדם, כך ניתן לספק מענה לקידוחים מורכבים במידת הצורך, כמוקידוח אינטגרלי באזורים צפופים, קידוחים לקווי ביוב, קידוח בסלע HDD ועוד.
  • ציוד המתאים לסוג העבודה הספציפי – כחברת קידוחים ותיקה, בעלת ניסיון וציוד רב, באפשרותנו להתאים לכל סוג של קידוח אופקי את הציוד הטוב ביותר, בהתאם לתנאי השטח ולסוג העבודה המבוקש.