באילו מקרים יש צורך בביצוע קידוח אינטגרלי?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

דמיינו לכם כי התוואי של קו תקשורת חדש אמור לעבור בדיוק בתוך שכונה ותיקה, הממוקמת במרכז של עיר גדולה, הכוללת כבישים. לשם הנחת הקו, יש צורך בביצוע קידוח אופקי, אך מה קורה כאשר האזור צפוף מאוד ולא מאפשר הנחה של תשתית מסוג זה?

עבור מצבים מסוג זה, קידוח אינטגרלי HDD הוא הפתרון. כאשר לא ניתן להניח את הצנרת באופן רגיל ואף חפירת בורות או קידוח רגיל אינם מתאפשרים בשל תנאי השטח, מבוצע קידוח אינטגרלי HDD. קידוח מסוג זה מבוצע ברוב המקרים מתחת לכבישים מהירים ובאמצעותו ניתן לפרוס תשתיות מגוונות, למשל תקשורת וחשמל.

היתרון האמיתי בשיטה זו

באילו מקרים יש צורך בביצוע קידוח אינטגרלי?כאשר מדברים על קידוח אינטגרלי, היתרון הגדול בשיטה הזו הוא שניתן לבצע את העבודה בלי להפריע לתנועה כלל. למשל, אם מבוצע קידוח החוצה כביש מהיר, אין צורך לחסום את הכביש או להקצות שוטרים לשם כך, מכיוון שבדרך זו ניתן לקדוח לאורך של עד 300 מטרים ולפרוס מספר קווים יחד.

באמצעות קידוח אינטגרלי, ישנה אפשרות לשנות את זווית הקידוח, שיפועו או כיוונו בכל שלב בתוך הקרקע, כאשר הדבר מתאפשר. הקידוחים נעשים בתיאום ובשיתוף פעולה של חברות מקומיות.

קידוח מדויק באמצעות ציוד מתקדם

כאשר מדובר בשטחים צפופים שבהם קידוחים אופקיים סטנדרטיים אינם מתאפשרים, ישנה חשיבות גם לביצוע העבודה באופן מדויק. קידוח אינטגרלי HDD המבוצע על ידי חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבוצע באופן זהיר ומקצועי, ובאמצעות ציוד מתקדם. קידוח זה אינו דורש הכנה מראש ואינו אורך זמן רב בדרך כלל – כך שישנה הקלה מסוימת על כל הגורמים המעורבים בפרויקט. לרוב, עבודות קידוח אלה מושלמות בתוך יומיים עד שלושה.

נגישות