ניווט: עמוד הבית // באילו מקרים יש צורך בביצוע קידוח אינטגרלי?

באילו מקרים יש צורך בביצוע קידוח אינטגרלי?

דמיינו לכם כי התוואי של קו תקשורת חדש אמור לעבור בדיוק בתוך שכונה ותיקה, הממוקמת במרכז של עיר גדולה, הכוללת כבישים. לשם הנחת הקו, יש צורך בביצוע קידוח אופקי, אך מה קורה כאשר האזור צפוף מאוד ולא מאפשר הנחה של תשתית מסוג זה?

עבור מצבים מסוג זה, קידוח אינטגרלי HDD הוא הפתרון. כאשר לא ניתן להניח את הצנרת באופן רגיל ואף חפירת בורות או קידוח רגיל אינם מתאפשרים בשל תנאי השטח, מבוצע קידוח אינטגרלי HDD. קידוח מסוג זה מבוצע ברוב המקרים מתחת לכבישים מהירים ובאמצעותו ניתן לפרוס תשתיות מגוונות, למשל תקשורת וחשמל.

היתרון האמיתי בשיטה זו

באילו מקרים יש צורך בביצוע קידוח אינטגרלי?כאשר מדברים על קידוח אינטגרלי, היתרון הגדול בשיטה הזו הוא שניתן לבצע את העבודה בלי להפריע לתנועה כלל. למשל, אם מבוצע קידוח החוצה כביש מהיר, אין צורך לחסום את הכביש או להקצות שוטרים לשם כך, מכיוון שבדרך זו ניתן לקדוח לאורך של עד 300 מטרים ולפרוס מספר קווים יחד.

באמצעות קידוח אינטגרלי, ישנה אפשרות לשנות את זווית הקידוח, שיפועו או כיוונו בכל שלב בתוך הקרקע, כאשר הדבר מתאפשר. הקידוחים נעשים בתיאום ובשיתוף פעולה של חברות מקומיות.

קידוח מדויק באמצעות ציוד מתקדם

כאשר מדובר בשטחים צפופים שבהם קידוחים אופקיים סטנדרטיים אינם מתאפשרים, ישנה חשיבות גם לביצוע העבודה באופן מדויק. קידוח אינטגרלי HDD המבוצע על ידי חברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מבוצע באופן זהיר ומקצועי, ובאמצעות ציוד מתקדם. קידוח זה אינו דורש הכנה מראש ואינו אורך זמן רב בדרך כלל – כך שישנה הקלה מסוימת על כל הגורמים המעורבים בפרויקט. לרוב, עבודות קידוח אלה מושלמות בתוך יומיים עד שלושה.

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות