אילו פרטים עליכם לספק לחברת הקידוחים לפני ביצוע הקידוח?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

קידוחים אופקיים ועבודות קידוחים בכלל, הם עניין שיכול להיערך זמן קצר, אם נערכים אליו כראוי. אנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות כבר הדגשנו בעבר את החשיבות של תכנון מקדים לפני קידוח – ודוגלים בכך שיש להיערך בהתאם לכל עבודה ועבודה, על מנת לייעל את שיטות העבודה באופן מקסימלי. הכנו כאן רשימה של נתונים עיקריים שעליכם לספק לחברת הקידוחים, לפני ביצוע הקידוח עצמו.

מה עליכם לספק לחברה?

  • קידוח לביוב - ש.ע.ר קידוח ותשתיות
    קידוח לביוב – ש.ע.ר קידוח ותשתיות

    סוג הקידוח ומטרתו – מדובר בנתון החשוב ביותר כמובן. ראשית, מה הצורך שלכם: האם מדובר בעבודות קידוחי גז? קידוח לניקוז? קידוחים לקווי חשמל ותקשורת? לאחר מכן, יש צורך לדעת מהו סוג הקידוח: האם יש לבצע קידוח אופקי או אנכי? אנו בחברת ש.ע.ר קידוח ותשתיות מתמחים בכל סוגי הקידוחים וכדי להתאים את דרך הפעולה האידאלית עבורכם, אנו נדרשים לדעת פרטים בסיסיים אלו.

  • סוג הקרקע – ישנם מספר סוגי קרקעות, חלקן רכות וניתן לבצע בהן קידוחים באופן מקצועי ללא קשיים מיוחדים. עם זאת, במקרה של קרקע סלעית, הדבר עלול להוות בעיה, אם משתמשים בציוד שאינו ייחודי לצורך הקידוח. כדי לדעת כיצד להיערך, עלינו לדעת כמה שיותר פרטים על הקרקע שבה עתיד להתבצע הקידוח.
  • תיאור הסביבה שבה מבוצע הקידוח – כאן עליכם לשאול את עצמכם: האם בקרבת הקידוח ישנה צמחייה עבותה? האם ישנם כבישים שעוברים בתוואי הקידוח או שבילים להולכי רגל? ככל שנקבל יותר מידע על הקידוח, יימנעו "הפתעות" שונות בהגעה לשטח.
  • קידוחים אופקיים ואחרים שבוצעו בסביבה – שטחים רבים בישראל, בעיקר שטחים עירוניים מתועשים ובנויים, מאופיינים בתשתיות שלא מופיעות בתכניות ואין דרך לדעת על קיומן לפני כן. אם אתם זקוקים לחברות קידוחים ויודעים כי במקום המיועד בוצעו בעבר עבודות בקרקע, מומלץ מאוד לספק לחברה את המידע. במקרים שבהם אינכם בטוחים, אנו מציעים שירות בדיקה ואיתור תשתיות באמצעות מכשור מתקדם.

מומלץ להגיע למקום הקידוח!

כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר, אנו מעדיפים להגיע לאזור הקידוח ולסרוק את התכניות הרלוונטיות של המערכות בשטח, כולל תכניות של הרשויות השונות – כך אנו מסיקים באיזו צורה יש לבצע את הקידוח באופן המקצועי והבטוח ביותר. אנו בעלי ידע וניסיון שנצבר במשך שנים במגוון סוגי קידוחים ובראשם קידוחים אופקיים, ובאפשרותנו להעניק ייעוץ לקידוחים עבור חברות וגופים שונים.