ניווט: עמוד הבית // אילו חברות עשויות להזדקק לחברות קידוחים?

אילו חברות עשויות להזדקק לחברות קידוחים?

דמיינו לעצמכם מציאות שבה שירותי קידוחים לא היו קיימים ובה כל קווי החשמל היו מעל הקרקע, כבלי התקשורת היו גם הם מונחים מעל הקרקע וחשופים לנזק, וכמו כן המים שאנו משתמשים בהם גם כן היו מועברים בצינורות ארוכים שהיו גורמים להפרעות על פני האדמה.

כיום לצערנו, במקומות מסוימים ישנם קווי חשמל עיליים שחשופים יותר לתקלות, אך בנוגע לתשתיות אחרות, הסטנדרט הוא הנחה שלהן מתחת לאדמה.

אילו חברות עשויות להזדקק לחברות קידוחים?

כדי לתת מענה לסוגיות אלה, ישנן חברות קידוחים רבות העוסקות בקידוחים מגוונים עבור גופים שונים, ובהן ש.ע.ר קידוח ותשתיות, המציעה קידוחים אופקיים וקידוחים מסוגים שונים. קהל היעד שמעוניין בקידוחים אלו מגוון. למשל:

  • חברת החשמל – כפי שציינו, כאשר כבלי החשמל מונחים על עמודים באופן עילי, הדבר חושף אותם להרבה יותר תקלות. למרות העובדה שכבלים עיליים עדיין נמצאים בשכונות ישנות ואף בכבישים ראשיים, בשטחים עירוניים חדשים יותר ישנה מגמה להחדיר את הכבלים מתחת לקרקע. לשם כך, יש צורך בקידוחים לקווי חשמל – הן למרחקים קצרים והן לארוכים.
  • חברות תקשורת – חברות כמו סלקום, הוט, בזק ופרטנר הן חלק מהחברות שאנו בש.ע.ר קידוח ותשתיות מספקים להן קידוחים אופקיים למרחקים ארוכים וקצרים. כיום, חלק גדול מהתקשורת עובר בסיבים אופטיים ובכבלים מתחת לאדמה. תשתית זו ממוקמת לצד כבישים ראשיים ואף בשטחים עירוניים.
  • תאגידי מים – קידוחים לקווי מים נדרשים לא מעט כאשר יש צורך לספק מים לאזור מסוים, בין אם הוא מרוחק יותר, או קרוב לתשתית מים אחרת. לכן, תאגידי מים נעזרים באופן שוטף באותן חברות קידוחים שמספקות להן מענה לצורך הקידוח.
  • כמובן שהצורך בקידוחים מסוגים שונים קיים גם בקרב חברות וגופים אחרים איתם אנו משתפים פעולה, כמו למשל רשויות מקומיות. הצורך בקידוחים קיים כל הזמן – גם בשטחים בינעירוניים וכמובן בשטחים עירוניים וצפופים יותר. הציוד המתקדם שברשותנו מאפשר לנו לספק מענה לכל אותם גופים שזקוקים לשירותי הקידוחים, בצורה מהירה ואחראית.

תוכן עניינים

שתף באמצעות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

המשך קריאה

שאלות - תשובות

בין השירותים וסוגי הקידוחים הניתנים על ידי החברה תוכלו למצוא:

קידוחים אופקיים
קידוח אינטגרלי HDD
קידוח בסלע HDD
קידוחים לקוי ביוב
קידוחים לקוי מים
קידוחים לקוי גז
קידוחים לקוי חשמל ותקשורת
קידוחי פלדה

בנוסף מעניקה החברה שירותי ייעוץ לקידוחים ולפרויקטים מורכבים.

חברתנו זכתה לבצע פרויקטים עבור מגוון של מאות חברות וגופים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא שמות כמו חברת אורנג', סלקום,HOT, בזק וחברת החשמל.

כחברת קידוחים מהמובילות בישראל זכינו לבצע פרויקטים מורכבים ומעניינים כאחד. בין הפרויקטים אותם ביצענו תוכלו למצוא למשל:

  • קידוח של 4 קנים 8" באורך 160 מ' באילת עבור חברת חשמל
  • קידוח לביוב בקוטר 10" באורך של 110 מ' בצומת הצ'ק-פוסט בחיפה עבור טר-ארמה.
  • "קידוח לביוב בקוטר 8" באורך 160 מ' בבסיס שיזפון בערבה עבור משרד הביטחון.
  • קידוחים באורך של 300 מ' רציפים בתל אביב עבור חברת הוט.

כל עובדי החברה הנם אנשים בעלי ניסיון ומומחיות בתחום הקידוחים בכלל ובתחום הקידוחים האופקיים בפרט – בזכות עובדינו המנוסים, חברתנו צברה את המוניטין שלה בתחום זה.

אנו מעניקים ייעוץ לקידוחים למגוון גופים ובהם מהנדסים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות – כל אלו הם גופים שמבצעים באופן שוטף קידוחים שונים. אנו מאמינים שעל מנת להעניק שירות ייעוץ לקידוחים בצורה הכי טובה, יש להגיע למקום הקידוח עצמו ולערוך סריקות של המערכות הקיימות בשטח – רק לאחר מכן אנו מסיקים כיצד יש לבצע את הקידוח.

נגישות